facebook

ZAPŁAĆ 390 zł ZA VOUCHER O WARTOŚCI 800 zł. Kup teraz! promocyjny voucher prezentowy na pobyt w Hotelu Neptuno Resort & SPA (Dźwirzyno k. Kołobrzegu) dla dwóch osób.

Voucher promocyjny! *
Pobyt dla dwóch osób w Hotelu Neptuno Resort & SPA w Dźwirzynie k. Kołobrzegu.

Voucher obejmuje:

  • 2 noclegi w przytulnych pokojach,  
  • 2 śniadania w formie bufetu,  
  • 2 obiadokolacje w formie bufetu,   
  • 2 dowolne zabiegi SPA,

Do dyspozycji gości również:

  • Dostęp do strefy Wellness & SPA z ciepłą tężnią solankową , gabinetem masażu,
  • Nordic walking, rowery, windsurfing, morsowanie,
  • Spacery nad brzegiem morza,
  • Bezprzewodowy internet na terenie hotelu,
  • Dziecięca strefa radości.

Wartość pakietu:780 zł

Cena promocyjna: 390 zł

* Voucher ważny do 30.09.2018 roku - - z wyłączeniem weekendów specjalnych oraz pobytu w terminie 22.06.2018 – 31.08.2018
** Warunkiem realizacji vouchera jest przekazanie go do Recepcji w dniu przyjazdu. Voucher nie podlega wymianie na gotówkę, zamianie na inne vouchery oraz nie łączy się z promocjami i zniżkami.


Chcesz spędzić miły weekend w SPA?
Trzy proste kroki!
1) Zarezerwuj voucher wysyłając maila,

2) Opłać voucher przelewem,

3) Odbierz przesyłkę

...a dokładniej:

1) Zarezerwuj voucher z naszej oferty - wysyłając maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - w tytule wpisując "Voucher prezentowy – „Hotel Neptuno Resort & SPA”, a w treści wpisując dane do wysyłki: imię, nazwisko, dokładny adres pocztowy, telefon kontaktowy. Voucher będzie dla Ciebie zarezerwowany przez 48 godzin.

2) Po otrzymaniu odpowiedzi od nas, w ciągu 24 godzin opłać voucher, na konto: Semana Spółka z o.o., mBank, nr 05 1140 2004 0000 3602 7670 0239.
 
3) Po zaksięgowaniu wpłaty, prześlemy do Ciebie informację o potwierdzeniu rezerwacji i wysyłki vouchera pod wskazany adres.

Voucher możesz wykorzystać w dowolnym wybranym przez siebie terminie (nie przekraczającym daty ważności wskazanej na dokumencie), oprócz terminów wyłączonych z promocji.
W celu uzgodnienia terminu wizyty, prosimy o kontakt z Recepcją obiektu. W czasie dokonywania rezerwacji należy podać numer vouchera.

Regulamin dosteny pod adresem:http://www.spaeden.pl/dobre-miejsca/vouchery-spa/2525-regulamin-korzystania-z-promocyjnych-ofert

ŻYCZYMY UDANEGO POBYTU! :-)

*** Firma Semana Sp. z o.o. współpracuje z obiektami SPA, jednakże nie jest stroną umowy związanej ze świadczeniem usług turystycznych. Umowa zawierana jest bezpośrednio pomiędzy Gościem i obiektem. Dlatego Semana Sp. z o.o. nie odpowiada za jakość usług i ich zgodność z rezerwacją.