facebook

   

EDEN - Archiwum numerów

Żyj Wellness! My żyjemy wellness już 14. rok - tyle na rynku istnieje Eden, który jako pierwszy magazyn w Polsce…

 • KategoriaPodróże
  KUBA - WYSPA TAŃCA I MIŁOŚCI
  Turyści podróżujący po wyspie "jak wulkan gorącej" na każdym kroku bombardowani są muzyką, tańcem, uśmiechem, pięknem i radością życia. Nowoczesne SPA ukryte w hotelowych resortach to tylko uzupełnienie dobroczynnego wpływu naturalnego klimatu wyspy.

  Czytaj więcej...

 • KategoriaKuchnia
  JEDZ SEZONOWO
  Spieszmy się zjadać owoce, tak szybko odchodzą, czyli owoce sezonowe na lipiec. Koniecznie trzeba uwzględnić je w codziennym jadłospisie, bo mają wyjątkowo dużo cennych dla naszego zdrowia i urody składników.

  Czytaj więcej...

 • KategoriaPodróże
  PROWANSJA - WAKACJE W KOLORZE LAWENDY
  Charakterystyczne fioletowe pola są symbolem tutejszego krajobrazu, a pobudzający zmysły zapach lawendy jest wszechobecny. To miejsce, które zachwyca swoją prostotą i pięknem. Urokiem, którego nie można porównać z niczym innym. 

  Czytaj więcej...

 • KategoriaKuchnia
  JEDZ WODĘ !
  Wodę można nie tylko pić, ale i jeść. To ważna informacja dla każdego, komu z trudem przychodzi picie kilku szklanek wody dziennie. Każdy składnik pożywienia zawiera jakąś ilość wody, którą możemy zaliczyć do naszego wodnego bilansu.

  Czytaj więcej...

 • KategoriaNowości
  KONKURS HOTEL BARCZYZNA ROZSTRZYGNIĘTY!
  Relaks w saunie, masaż, zabiegi SPA w Hotelu Barczyzna? Chętnych było sporo, a vouchery tylko dwa, dlatego już w przyszłym tygodniu ogłaszamy następny KONKURS. A tymczasem zwycięzcami konkursu "Hotel Barczyzna" zostali...

  Czytaj więcej...

 • KategoriaZdrowie i forma
  RUSZ SIĘ, NIE CZEKAJ!
  Uchodzimy za naród, który śœwietnie kibicuje zawodnikom, za to niechętnie uprawia sport. Na szczꜶcie to się zmienia, coraz więcej osób przekonuje się do aktywnośœci fizycznej. Dlaczego warto polubić regularne ćwiczenia? Lista powodów jest długa.

  Czytaj więcej...

 • KategoriaŚwiat SPA
  POLAK W SPA
  Maseczka, manikiur, peeling. Kiedyś takie przyjemności zarezerwowane były wyłącznie dla pań. Dzisiaj korzysta z nich coraz więcej mężczyzn, a ośrodki na całym świecie poszerzają swoją ofertę, by dopasować się do ich potrzeb i gustów.

  Czytaj więcej...

 • KategoriaZdrowie i forma
  WODNY DEKALOG
  Woda to eliksir życia i najważniejszy składnik pokarmowy. Nie może jej zabraknąć, jeśli chcemy być zdrowi, szczupli, piękni, pełni energii... Oto dziesięć wskazówek dr Doroty Wydro, jak obchodzić się z wodą?

  Czytaj więcej...

 • KategoriaPodróże
  DUCHOWA ODNOWA
  Drogę św. Jakuba każdego roku przemierza około 200 tys. pielgrzymów z całego świata. Idą z nadzieją, że na końcu szlaku odnajdą spełnienie i wewnętrzny spokój. Odnajdą siebie.

  Czytaj więcej...

 • KategoriaKuchnia
  ZIARNKO DO ZIARNKA,CZYLI KASZE DLA ZDROWIA I URODY
  Kasza gryczana, jęczmienna, manna, jaglana, quinoa czy kuskus... Dzięki kaszy dostarczysz organizmowi cennych składników, zyskasz dobry humor, stracisz zbędne kilogramy i zapobiegniesz wielu chorobom. Ale warto wiedzieć, jaki rodzaj wybrać, bo nie...

  Czytaj więcej...

 • KategoriaŚwiat SPA
  POLKA W SPA
  Tak jak mężczyźni interesują się sportem i samochodami, tak kobiety zajmuje uroda i SPA. Taka już nasza natura. Czego Polki szukają w SPA?

  Czytaj więcej...

 • KategoriaStyl życia
  Eko-trendy
  Jesteś tym, co jesz i jak jesz, czyli kim? O lohasach, slow life, freeganizmie i innych ekologicznych trendach.

  Czytaj więcej...

 • KategoriaŚwiat SPA
  ZABIEGI PO BYKU
  Kąpiel w winie, piwie, sianie czy ryżu? Rybi piling, masaż chustą czy kijami bambusowymi? A może maseczka ze ślimaczego śluzu? To już nie robi wrażenia. Kto chce być oryginalny w dziedzinie urody i SPA, musi się znacznie bardziej postarać!

  Czytaj więcej...

 • KategoriaZdrowie i forma
  CHUDNIJ Z GŁOWĄ
  Na każde nasze stwierdzenie, że chcemy schudnąć, natychmiast słyszymy: – A próbowałaś diety X? Chudnie się na niej 4 kg tygodniowo! Czas obalić mity!

  Czytaj więcej...

 • KategoriaStyl życia
  ŻYCIE W RYTMIE WELLNESS WE WŁASNYM OGRODZIE LUB NA DZIAŁCE
  Ogród lub działka rekreacyjna to świetny pomysł na życie w rytmie wellness. Choć często kojarzy się z ciężką fizyczną pracą, przynosi niezłe profity w sferze ciała i ducha.

  Czytaj więcej...

 • KategoriaPodróże
  ANDALUZJA - NAJLEPSZE ŁAŹNIE I HOTELE SPA
  Andaluzyjskie SPA bazują na wodach termalnych i morskich oraz orientalnych tradycjach.

  Czytaj więcej...

 • KategoriaKuchnia
  Truskawkowe przepisy
  Te pyszne czerwcowe owoce można jeść nie tylko same czy w postaci koktajlu. Świetnie nadają się do przeróżnych dań. Przedstawiamy zdrowe i smaczne przepisy truskawkowe na ciepłe dni.

  Czytaj więcej...

 • KategoriaPodróże
  SZLAKI ANDALUZJI
  Andaluzję można poznawać na tysiące sposobów. Największy region Hiszpanii nie ma sobie równych w całej Europie pod względem ilości atrakcji turystycznych. Do tej pory wyznaczono już kilkadziesiąt tras tematycznych. Szlaki kultury, sztuki czy...

  Czytaj więcej...

 • KategoriaKuchnia
  Truskawka rządzi
  W czerwcu na kilka tygodni na bazarach i w naszych domach pojawia się truskawka – doceniana głównie za walory smakowe. Tymczasem jest to też bomba mineralna i witaminowa, doskonały kosmetyk i afrodyzjak, a przy tym również pomocnik w odchudzaniu.

  Czytaj więcej...

 • KategoriaŚwiat SPA
  SPA & fun dla najmłodszych
  Dzieci lubią być w centrum uwagi. Mają naturalną potrzebę bycia widzianymi i słyszanymi. Zabiegi SPA są dla nich nowym, ciekawym doświadczeniem, zabawą, atrakcją i przyjemnością. A gdy cała rodzina udaje się do SPA równocześnie, mają możliwość uczenia...

  Czytaj więcej...

 • KategoriaPodróże
  ANDALUZYJSKIE PLAŻE
  Jeśli lubisz gwarne plaże z niezliczoną ilością atrakcji, modne promenady, bogate życie nocne i wielkie, luksusowe hotele jedź nad Morze Śródziemne. Jeśli wolisz zaciszne białe plaże, kameralne miasteczka i dziewiczą przyrodę wybierz Atlantyk, albo któryś...

  Czytaj więcej...

 • KategoriaPodróże
  ANDALUZJA - KIEDY SJESTA USTĘPUJE FIEŚCIE!
  W Andaluzji rok nie składa się z miesięcy i tygodni, ale z kolejnych fiest.

  Czytaj więcej...

 • KategoriaZdrowie i forma
  DIETA SPOD MIKROSKOPU
  W dietetyce jak w modzie: nie brakuje nowości, a trendy zmieniają się co sezon. Teraz przyszła pora na dietę prosto spod mikroskopu! Dokładna analiza DNA pozwala bowiem dobrać taki sposób odżywiania, który najlepiej pasuje do indywidualnej...

  Czytaj więcej...

 • KategoriaŚwiat SPA
  SZCZĘŚCIE ZAPISANE W GENACH
  Dlakczego jedni potrafią cieszyć się z życia, a inni są smutni i ciągle narzekają? Naukowcy coraz częściej widzą przyczynę w naszym zapisie DNA. Okazuje się, że niektórzy ludzie mają geny sprzyjające optymizmowi i poczuciu życiowej satysfakcji, a inni nie...

  Czytaj więcej...

 • KategoriaPodróże
  ANDALUZJA - MIASTA I MIASTECZKA
  W Andaluzji nie można zaliczać kolejnych atrakcji, pędząc z przewodnikiem w ręku.Na Andaluzję trzeba mieć czas. Smakować ją każdym zmysłem z osobna i wszystkimi razem. Tak też jest z andaluzyjskimi miastami.

  Czytaj więcej...

 • KategoriaPodróże
  OGNISTA ANDALUZJA
  Kto był w Hiszpanii, a nie był w Andaluzji, to nie zna prawdziwej Hiszpanii. Trudno bowiem wyobrazić sobie bardziej hiszpański region Półwyspu Iberyjskiego.

  Czytaj więcej...

 • KategoriaUroda
  GENOKOSMETYKI
  Najnowszą odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na zachowanie młodego wyglądu skóry są genokosmetyki – produkty, które obiecują moc naprawiania lub ochrony DNA komórek.

  Czytaj więcej...

 • KategoriaZdrowie i forma
  SUPLEMENTY DIETY POMAGAJĄ CZY SZKODZĄ?
  Na rynku przybywa kapsułek i tabletek z witaminami, minerałami i innymi składnikami odżywczymi. Dostaniemy je dosłownie wszędzie – w aptekach, sklepach, kioskach, w Internecie... Można odnieść wrażenie, że rozwiążą niemal wszystkie nasze problemy ze...

  Czytaj więcej...

 • KategoriaUroda
  TWÓJ KOD GENETYCZNY
  W naszych komórkach ukryta jest informacja o budowie organizmu, czyli kod genetyczny.Jądro każdej komórki zawiera 23 pary chromosomów, które z kolei zawierają ok. 23 tysiące genów. Zapisane są w nim informacje o nas i naszych przodkach! Testy...

  Czytaj więcej...

 • KategoriaNowości
  KOLEJNA PLACÓWKA KLINIKI LA PERLA
  Klinika La Perla otworzyła kolejną, jedenastą już, placówkę, tym razem w Domu Mody Klif w Warszawie.

  Czytaj więcej...

Poznaj szczegółowe zasady Konkursu Najpiękniejsze SPA 2016. Wybierz swój ulubiony hotel SPA w Polsce i ulubiony salon SPA w swoim mieście.

Najpiekniejsze SPA 2016 2 loga

1. Organizatorem Konkursu jest SEMANA Spółka z o.o., wydawca Magazynu EDEN i portalu SPAeden.pl.

2. Przedmiotem Konkursu jest wyłonienie obiektów SPA (hoteli oraz klinik i daySPA), które zyskają w 2016 roku największe uznanie w oczach czytelników Magazynu EDEN, użytkowników portalu SPAeden.pl oraz ekspertów – profesjonalistów tworzących Kapitułę Konkursu.

3. Zgłoszeń obiektów do Konkursu dokonują Czytelnicy Magazynu EDEN i użytkownicy portalu SPAeden.pl, za pomocą specjalnego formularza na portalu SPAeden.pl, w dniach od 01.06.2016 do 30.11.2016. FORMULARZE DO ZGŁASZANIA OBIEKTÓW: HOTELE / KLINIKI I DAYSPA

4. Zgłoszenie obiektu do Konkursu jest bezpłatne. Wizytówki zgłoszonych obiektów (nazwa i lokalizacja), po weryfikacji i opracowaniu przez redakcję Magazynu EDEN w ciągu 24 godzin od ich zgłoszenia, widoczne będą w formularzu konkursowym na portalu SPAeden.pl. Taka obecność pozwala na uczestnictwo w Konkursie i umożliwia głosowanie na obiekt.

5. Na życzenie zgłoszonych obiektów możliwe jest rozszerzenie wizytówki o zdjęcie i dokładne dane teleadresowe hotelu/daySPA - warunkiem jest posiadanie lub wykupienie rocznej prenumeraty Magazynu EDEN - http://www.spaeden.pl/prenumerata-magazynu-eden

6. Na życzenie zgłoszonych obiektów możliwe jest rozszerzenie wizytówki o prezentację (do 2 tys. znaków tekstu i do 9 zdjęć) - warunkiem jest uczestnictwo w programie EDEN - Rekomendacje w chwili zgłaszania obiektu lub przejście pozytywnej weryfikacji przez ekspertów Magazynu EDEN i przystąpienie do tego programu w ciągu trwania Konkursu (kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel.: 665 888 111).

7. Głosowanie na wybrany obiekt wymaga odebrania potwierdzającego maila i kliknięcia w potwierdzający link. Dopiero po wykonaniu tych czynności głos staje się ważny.

8. Z jednego adresu poczty internetowej mogą zostać wysłane dwa zgłoszenia / oddane dwa ważne głosy, po jednym w każdej z dwóch głównych kategorii: hotele / kliniki i daySPA.

9. Z jednego IP komputera zostać oddane maksymalnie 3 głosy w każdej z dwóch głównych kategorii: hotele SPA oraz kliniki i daySPA.

10. Czytelnicy na drodze głosowania, które potrwa do 30.11.2016 roku, wyłonią 5 Laureatów, którzy otrzymają tytuł Najpiękniejsze SPA 2016 w kategoriach:

a) Najpiękniejsze Day SPA

b) Najpiękniejszy Hotel SPA nad morzem

c) Najpiękniejszy Hotel SPA nad jeziorem

d) Najpiękniejszy Hotel SPA w centrum

e) Najpiękniejszy Hotel SPA w górach.

11. Spośród wszystkich obiektów zgłoszonych do 30 listopada 2016 r. (niezależnie od ilości głosów oddanych przez Internautów) redakcja Magazynu EDEN i portalu SPAeden.pl wybierze finalistów Konkursu, którzy zostaną przedstawieni do dnia 10 grudnia 2016 Kapitule Konkursu. Wśród finalistów znajdą się po 3 obiekty w każdej z poniższych kategorii:

a) Najpiękniejsze Day SPA

- dodatkowo zostaną wybrane też najpiękniejsze kliniki i daySPA w 7 miastach Polski:

- Najpiękniejsze Day SPA w Warszawie,

- Najpiękniejsze Day SPA w Trójmieście,

- Najpiękniejsze Day SPA w Szczecinie,

- Najpiękniejsze Day SPA w Poznaniu,

- Najpiękniejsze Day SPA we Wrocławiu,

- Najpiękniejsze Day SPA w Krakowie,

- Najpiękniejsze Day SPA w Lublinie;

a wśród hoteli:

b) Najpiękniejszy holistyczy Hotel SPA

c) Najpiękniejszy egzotyczny Hotel SPA

d) Najpiękniejszy Hotel uzdrowiskowy / medical SPA

e) Najpiękniejszy Hotel medSPA (specjalizacja: medycyna estetyczna i anti-aging)

f) Najpiękniejszy Historyczny hotel SPA (w zamkach, pałacach i dworkach)

g) Najpiękniejszy Hotel SPA dla rodzin

h) Najpiękniejszy Hotel SPA dla dorosłych

i) Najpiękniejszy Hotel SPA dla aktywnych

j) Najpiękniejszy Hotel SPA dla odchudzających się

k) Najpiękniejszy Hotel SPA dla zwiedzających (atrakcyjnie położony, z ciekawą okolicą do zwiedzania)

l) Najpiękniejszy Hotel SPA dla szukających odosobnienia (z dala od utartych szlaków)

l) Najpiękniejszy Hotel SPA dla miłośników zdrowej kuchni

m) Najpiękniejszy Hotel SPA dla Biznesu

n) Najpiękniejszy Butikowy Hotel SPA

o) Najpiękniejszy Nowy Hotel SPA

p) Najpiękniejsze SPA & Aquapark

12. Kapituła Konkursu składa się z 10 ekspertów wskazanych przez Redaktora Naczelnego Magazynu EDEN.

13. Do dnia 31.12.2016 członkowie Kapituły wskażą po jednym zwycięskim obiekcie w każdej kategorii, które ich zdaniem zasługują na tytuł „Najpiękniejsze SPA 2016”. Laureatami Konkursu zostaną obiekty, które uzyskają największą ilość głosów w każdej z kategorii.

14. Decyzją Organizatorów mogą zostać przyznane wyróżnienia w Konkursie.

15. Laureaci Konkursu mają prawo do posługiwania się w swojej komunikacji marketingowej logiem „Najpiękniejsze SPA 2016”. W przypadku publikacji loga na stronie www musi ono być linkowane do strony głównej konkursu: http://www.SPAeden.pl/najpiekniejsze-spa

16. Nagrody wręczone zostaną podczas Gali Konkursowej, w styczniu 2017 r. w Warszawie.

17. Czytelnicy Magazynu EDEN i portalu SPAeden.pl, głosujący w Konkursie, którzy w formularzu do głosowania wpiszą imię i nazwisko w oknie "Osoba głosująca" oraz uzasadnią swój wybór w oknie "Uzasadnienie wyboru", wezmą udział w Konkursie dla Głosujących (zasady Konkursu dla Głosujących). Spośród autorów najciekawszych wypowiedzi jury, wyłonione przez Redaktora Naczelnego Magazynu EDEN, wybierze Laureatów.

18. Nagrodami w Konkursie dla Głosujących są: vouchery do obiektów SPA, zestawy kosmetyków, książki o tematyce zdrowia i urody, prenumeraty Magazynu EDEN. Lista nagród może ulec zmianie. Szczegółowe zasady Konkursu dla Głosujących znajdują się w oddzielnym dokumencie. Laureaci otrzymają nagrody pocztą.

19. Organizator ma prawo do zmiany w każdym czasie Regulaminu i harmonogramu Konkursu. O zmianach Organizator powiadomi Uczestników na stronie www Organizatora, publikując zmieniony Regulamin Konkursu i/lub harmonogram. Ogólne zasady przebiegu Konkursu określa Regulamin Ramowy Konkursów, dostępny na portalu SPAeden.pl. Niniejsze Szczegółowe Zasady Konkursu „Najpiękniejsze SPA 2016” stanowią jego integralną część.

20. Osoby głosujące w Konkursie, zgadzają się z poniższym oświadczeniem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych przez Semana Sp. z o.o. ul. Oboźna 7 lok. 32, 00-332 Warszawa, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97r. (Dz.U. nr 133 poz. 833). Oświadczam, że zostałem poinformowany, że podanie moich danych ma charakter dobrowolny oraz że przysługuje mi prawo wgladu do nich, jak również możliwość ich poprawienia. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji z Semana Sp. z o.o. w celu informowania o konkursach, nowościach, promocjach i ofertach specjalnych w Magazynie EDEN SPA, na portalu Spaeden.pl, na mój adres elektroniczny oraz przetwarzanie tego adresu w bazie danych na zasadach określonych w przepisach Ustawy z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. nr 144, poz.1204)".

21. Biuro organizacyjne konkursu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Organizator Konkursu:

Magazyn eden logo 

SPAeden pl portal

Patron Konkursu:

logo POT SPAeden

 

baner hotele glosuj 350px

Tagi: najpiękniejsze spa, najlepsze spa, najlepsze hotele spa, najlepsze spa w Polsce

 

baner kliniki i daySPA glosuj 350px

Projekt i realizacja strony www Commint.pl