Facebook open

   

EDEN - Archiwum numerów

Żyj Wellness! My żyjemy wellness od 15 lat - tyle na rynku istnieje Eden, który jako pierwszy magazyn w Polsce…

   

NAJLEPSZE SPA W POLSCE – LAUREACI KONKURSU PERFECT SPA AWARDS 2018

Poznaj najlepsze hotele SPA w Polsce wyłonione w prestiżowym konkursie Perfect SPA Awards 2018.

   

NAJLEPSZE HOTELE SPA – RANKING 100 BEST SPA HOTELS IN POLAND

Najlepsze hotele SPA w Polsce – aktualny ranking 100 BEST SPA HOTELS in POLAND

baner Perfect SPA Awards 2019 glowny

Poznaj szczegółowe zasady Konkursu Najpiękniejsze SPA 2016. Wybierz swój ulubiony hotel SPA w Polsce i ulubiony salon SPA w swoim mieście.

Najpiekniejsze SPA 2016 2 loga

1. Organizatorem Konkursu jest SEMANA Spółka z o.o., wydawca Magazynu EDEN i portalu SPAeden.pl.

2. Przedmiotem Konkursu jest wyłonienie obiektów SPA (hoteli oraz klinik i daySPA), które zyskają w 2016 roku największe uznanie w oczach czytelników Magazynu EDEN, użytkowników portalu SPAeden.pl oraz ekspertów – profesjonalistów tworzących Kapitułę Konkursu.

3. Zgłoszeń obiektów do Konkursu dokonują Czytelnicy Magazynu EDEN i użytkownicy portalu SPAeden.pl, za pomocą specjalnego formularza na portalu SPAeden.pl, w dniach od 01.06.2016 do 30.11.2016. FORMULARZE DO ZGŁASZANIA OBIEKTÓW: HOTELE / KLINIKI I DAYSPA

4. Zgłoszenie obiektu do Konkursu jest bezpłatne. Wizytówki zgłoszonych obiektów (nazwa i lokalizacja), po weryfikacji i opracowaniu przez redakcję Magazynu EDEN w ciągu 24 godzin od ich zgłoszenia, widoczne będą w formularzu konkursowym na portalu SPAeden.pl. Taka obecność pozwala na uczestnictwo w Konkursie i umożliwia głosowanie na obiekt.

5. Na życzenie zgłoszonych obiektów możliwe jest rozszerzenie wizytówki o zdjęcie i dokładne dane teleadresowe hotelu/daySPA - warunkiem jest posiadanie lub wykupienie rocznej prenumeraty Magazynu EDEN - http://www.spaeden.pl/prenumerata-magazynu-eden

6. Na życzenie zgłoszonych obiektów możliwe jest rozszerzenie wizytówki o prezentację (do 2 tys. znaków tekstu i do 9 zdjęć) - warunkiem jest uczestnictwo w programie EDEN - Rekomendacje w chwili zgłaszania obiektu lub przejście pozytywnej weryfikacji przez ekspertów Magazynu EDEN i przystąpienie do tego programu w ciągu trwania Konkursu (kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel.: 665 888 111).

7. Głosowanie na wybrany obiekt wymaga odebrania potwierdzającego maila i kliknięcia w potwierdzający link. Dopiero po wykonaniu tych czynności głos staje się ważny.

8. Z jednego adresu poczty internetowej mogą zostać wysłane dwa zgłoszenia / oddane dwa ważne głosy, po jednym w każdej z dwóch głównych kategorii: hotele / kliniki i daySPA.

9. Z jednego IP komputera zostać oddane maksymalnie 3 głosy w każdej z dwóch głównych kategorii: hotele SPA oraz kliniki i daySPA.

10. Czytelnicy na drodze głosowania, które potrwa do 30.11.2016 roku, wyłonią 5 Laureatów, którzy otrzymają tytuł Najpiękniejsze SPA 2016 w kategoriach:

a) Najpiękniejsze Day SPA

b) Najpiękniejszy Hotel SPA nad morzem

c) Najpiękniejszy Hotel SPA nad jeziorem

d) Najpiękniejszy Hotel SPA w centrum

e) Najpiękniejszy Hotel SPA w górach.

11. Spośród wszystkich obiektów zgłoszonych do 30 listopada 2016 r. (niezależnie od ilości głosów oddanych przez Internautów) redakcja Magazynu EDEN i portalu SPAeden.pl wybierze finalistów Konkursu, którzy zostaną przedstawieni do dnia 10 grudnia 2016 Kapitule Konkursu. Wśród finalistów znajdą się po 3 obiekty w każdej z poniższych kategorii:

a) Najpiękniejsze Day SPA

- dodatkowo zostaną wybrane też najpiękniejsze kliniki i daySPA w 7 miastach Polski:

- Najpiękniejsze Day SPA w Warszawie,

- Najpiękniejsze Day SPA w Trójmieście,

- Najpiękniejsze Day SPA w Szczecinie,

- Najpiękniejsze Day SPA w Poznaniu,

- Najpiękniejsze Day SPA we Wrocławiu,

- Najpiękniejsze Day SPA w Krakowie,

- Najpiękniejsze Day SPA w Lublinie;

a wśród hoteli:

b) Najpiękniejszy holistyczy Hotel SPA

c) Najpiękniejszy egzotyczny Hotel SPA

d) Najpiękniejszy Hotel uzdrowiskowy / medical SPA

e) Najpiękniejszy Hotel medSPA (specjalizacja: medycyna estetyczna i anti-aging)

f) Najpiękniejszy Historyczny hotel SPA (w zamkach, pałacach i dworkach)

g) Najpiękniejszy Hotel SPA dla rodzin

h) Najpiękniejszy Hotel SPA dla dorosłych

i) Najpiękniejszy Hotel SPA dla aktywnych

j) Najpiękniejszy Hotel SPA dla odchudzających się

k) Najpiękniejszy Hotel SPA dla zwiedzających (atrakcyjnie położony, z ciekawą okolicą do zwiedzania)

l) Najpiękniejszy Hotel SPA dla szukających odosobnienia (z dala od utartych szlaków)

l) Najpiękniejszy Hotel SPA dla miłośników zdrowej kuchni

m) Najpiękniejszy Hotel SPA dla Biznesu

n) Najpiękniejszy Butikowy Hotel SPA

o) Najpiękniejszy Nowy Hotel SPA

p) Najpiękniejsze SPA & Aquapark

12. Kapituła Konkursu składa się z 10 ekspertów wskazanych przez Redaktora Naczelnego Magazynu EDEN.

13. Do dnia 31.12.2016 członkowie Kapituły wskażą po jednym zwycięskim obiekcie w każdej kategorii, które ich zdaniem zasługują na tytuł „Najpiękniejsze SPA 2016”. Laureatami Konkursu zostaną obiekty, które uzyskają największą ilość głosów w każdej z kategorii.

14. Decyzją Organizatorów mogą zostać przyznane wyróżnienia w Konkursie.

15. Laureaci Konkursu mają prawo do posługiwania się w swojej komunikacji marketingowej logiem „Najpiękniejsze SPA 2016”. W przypadku publikacji loga na stronie www musi ono być linkowane do strony głównej konkursu: http://www.SPAeden.pl/najpiekniejsze-spa

16. Nagrody wręczone zostaną podczas Gali Konkursowej, w styczniu 2017 r. w Warszawie.

17. Czytelnicy Magazynu EDEN i portalu SPAeden.pl, głosujący w Konkursie, którzy w formularzu do głosowania wpiszą imię i nazwisko w oknie "Osoba głosująca" oraz uzasadnią swój wybór w oknie "Uzasadnienie wyboru", wezmą udział w Konkursie dla Głosujących (zasady Konkursu dla Głosujących). Spośród autorów najciekawszych wypowiedzi jury, wyłonione przez Redaktora Naczelnego Magazynu EDEN, wybierze Laureatów.

18. Nagrodami w Konkursie dla Głosujących są: vouchery do obiektów SPA, zestawy kosmetyków, książki o tematyce zdrowia i urody, prenumeraty Magazynu EDEN. Lista nagród może ulec zmianie. Szczegółowe zasady Konkursu dla Głosujących znajdują się w oddzielnym dokumencie. Laureaci otrzymają nagrody pocztą.

19. Organizator ma prawo do zmiany w każdym czasie Regulaminu i harmonogramu Konkursu. O zmianach Organizator powiadomi Uczestników na stronie www Organizatora, publikując zmieniony Regulamin Konkursu i/lub harmonogram. Ogólne zasady przebiegu Konkursu określa Regulamin Ramowy Konkursów, dostępny na portalu SPAeden.pl. Niniejsze Szczegółowe Zasady Konkursu „Najpiękniejsze SPA 2016” stanowią jego integralną część.

20. Osoby głosujące w Konkursie, zgadzają się z poniższym oświadczeniem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych przez Semana Sp. z o.o. ul. Oboźna 7 lok. 32, 00-332 Warszawa, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97r. (Dz.U. nr 133 poz. 833). Oświadczam, że zostałem poinformowany, że podanie moich danych ma charakter dobrowolny oraz że przysługuje mi prawo wgladu do nich, jak również możliwość ich poprawienia. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji z Semana Sp. z o.o. w celu informowania o konkursach, nowościach, promocjach i ofertach specjalnych w Magazynie EDEN SPA, na portalu Spaeden.pl, na mój adres elektroniczny oraz przetwarzanie tego adresu w bazie danych na zasadach określonych w przepisach Ustawy z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. nr 144, poz.1204)".

21. Biuro organizacyjne konkursu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Organizator Konkursu:

Magazyn eden logo 

SPAeden pl portal

Patron Konkursu:

logo POT SPAeden

 

baner hotele glosuj 350px

Tagi: najpiękniejsze spa, najlepsze spa, najlepsze hotele spa, najlepsze spa w Polsce

 

baner kliniki i daySPA glosuj 350px

Projekt i realizacja strony www Commint.pl