facebook

02 baner polska gora czyste

W EDENIE 2/2016 skupiamy się na zdrowiu i szczęściu. Jedno i drugie można osiągnąć m.in. w tańcu, w podróży, dzięki realizacji marzeń czy podczas weekendowego wypadu we dwoje do Najpiękniejszych Hoteli SPA, na najbardziej seksowny zabieg SPA.

EDEN 2 2016Składając komuś życzenia, zawsze skupiamy się przede wszystkim na zdrowiu, uważając, że jak ono będzie, to reszta też jakoś się ułoży. A co ze SZCZĘŚCIEM?! Wszak ci na Titanicu zdrowi byli, tylko szczęścia im trochę zabrakło – przynajmniej tym, co nie przeżyli. Dlatego ja Wam życzę przede wszystkim szczęścia – bo jak będziecie szczęśliwy to znaczy, że jesteście też zdrowi.

To dlatego już jedenasty rok z kolei Magazyn EDEN podpowiada, jak być zdrowym i szczęśliwym, jak spełniać się w życiu. Rekomendujemy sprawdzone przez nas i naszych Czytelników hotele i SPA, proponujemy najlepsze zabiegi pielęgnacyjne, upiększające czy relaksujące.

W tym numerze dbamy o włosy, zapraszamy Was do tańca z mistrzami, prezentujemy Najpiękniejsze Hotele SPA w Polsce i za granicą (które zresztą sami wybieraliście) oraz zabieramy Was na najbardziej seksowne zabiegi SPA. Podpowiadamy też, jak przywrócić uśmiech i wiosnę na twarzy i jak odżywiać się zdrowo – tym razem na talerzu mamy powracające do łask kasze. Agnieszka Kaczorowska zarazi Was swoją energią i determinacją w spełnianiu marzeń. A na koniec za największym amerykańskim portalem o tematyce SPA i wellness, przepowiadamy najbliższą przyszłość, czyli prezentujemy Światowe Trendy SPA na 2016 rok – jest wśród nich miejsce na seks, surfing, szałasy potu i wellness od kołyski, oraz dużo, dużo więcej...

A Ci co będą mieli to SZCZĘŚCIE... mają szansę wygrać w konkursie Wiosenny pobyt w hotelu SPA.

redaktor naczelna
Katarzyna Sołtyk

ps. Kupując EDEN w salonie prasowym (7 zł), otrzymacie w prezencie polsko-angielski album-katalog 100. Najlepsze hotele SPA w Polsce. prezentujący najpiękniejsze regiony Polski oraz najlepsze hotele SPA.

100SPA okladka