Facebook open

baner Perfect SPA Awards 2019 glowny

Już 17-18 listopada 2018 w Expo Kraków odbędzie się 38. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetologiczne LNE! To kultowe już wydarzenie w branży beauty z każdą edycją dynamicznie się rozwija, by zaspokoić oczekiwania wymagających profesjonalistów.

Podczas 38. Kongresu i Targów LNE jak zwykle uczestnicy będą mieli zapewnione mnóstwo inspiracji i eksperckiej wiedzy. Zostanie wprowadzonych kilka nowych rozwiązań (powiększona główna sala wykładowa czy nowy tematyczny podział na sektory wystawiennicze), dzięki którym zarówno uczestnicy, jak i wystawcy odczują najwyższy komfort i będą mogli skorzystać z rozszerzonego programu kongresowego!
W programie tej edycji wydarzenia znajdzie się aż 8 sprofilowanych sesji edukacyjnych: Główna (kosmetologia, medical beauty, healthy aging), Biznes i komunikacja, Trychologia estetyczna, Podologia, Nails of the future, Make-up, Makijaż permanentny i Kosmetologia w praktyce – pokazy firmowe.

Podczas jesiennej edycji Kongresu jak zawsze odbędą się cieszące się dużym zainteresowaniem warsztaty Masterclass – tym razem z zakresu biznesu, make-up’u i psychologii. A ponieważ organizatorzy chcą inspirować profesjonalistów do nieustannego rozwoju i poszerzania wiedzy, nie zabraknie też premier ciekawych książek oraz spotkań z ich autorami.
Magazyn EDEN i portal SPAeden.pl są partnerem medialnym wydarzenia. Bardzo zachęcamy do udziału w tym niezwykle ważnym wydarzeniu branży beauty.
Szczegóły programu wydarzenia na www.lne.pl