facebook

Relaks w saunie, masaż, zabiegi SPA? Chcesz podładować akumulatory? Wybierz się do klimatycznego SPA! Wystarczy wziąć udział w naszym konkursie. Na zwycięzców czekają dwa pobyty dla dwóch osób w Hotelu Barczyzna Medical SPA.

Odpowiedz na pytanie: Gdzie znajduje się Hotel Barczyzna Medical SPA?

/podpowiedzi szukaj w Magazynie EDEN, na portalu SPAeden.pl lub na stronie www.hotelbarczyzna.pl/

Odpowiedź i swoje dane (imię, nazwisko, wiek, miejscowość) prześlij do 20 maja 2018 r. w wiadomości zatutułowanej "Konkurs - HOTEL BARCZYZNA" na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do wygrania: dla pobyty dla dwóch osób w Hotelu Barczyzna Medical SPA

Wśród prawidłowych odpowiedzi wybierzemy szczęśliwych zwycięzców, którzy pojadą do SPA. Ogłoszenie wyników do 31 maja 2018 r. na portalu SPAeden.pl, w newsletterze przesłanym do uczestników konkursu i na naszym FB. Polubienie naszego profilu "SPAeden.pl - lepsza strona życia" zwiększa szansę na wygraną!

Życzymy powodzenia!
Redakcja Magazynu EDEN i portalu SPAeden.pl

* Nagroda nie podlega wymianie na równowartość pieniężną. Ramowy regulamin konkursów organizowanych przez Semana Sp. z o.o. znajduje się TUTAJ. Warunkiem skorzystania z Karnetu jest wcześniejsza rezerwacja terminu. Karnet należy okazać i pozostawić w recepcji hotelu.

** Warunkiem otrzymania nagrody jest podanie prawdziwych danych oraz wysłanie w ciągu 2 tygodni od ogłoszenia wyników na portalu SPAeden.pl (w zakładce konkursy) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. swoich danych (imię, nazwisko, dokładny adres, telefon kontaktowy). Wiadomość musi być wysłana z tego samego adresu mailowego, co zgłoszenie do konkursu. Jej otrzymanie zostanie potwierdzone mailem od redakcji. Pod wskazany adres pocztowy zostanie wysłana przesyłka z nagrodą.

*** Biorąc udział w konkursie, zgadzasz się z poniższym oświadczeniem:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych przez Semana Sp. z o.o. ul. Oboźna 7 lok. 32, 00-332 Warszawa, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97r. (Dz.U. nr 133 poz. 833). Oświadczam, że zostałem poinformowany, że podanie moich danych ma charakter dobrowolny oraz że przysługuje mi prawo wglądu do nich, jak również możliwość ich poprawienia. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji z Semana Sp. z o.o. w celu informowania o konkursach, nowościach, promocjach i ofertach specjalnych w Magazynie EDEN SPA, na portalu SPAeden.pl, na mój adres elektroniczny oraz przetwarzanie tego adresu w bazie danych na zasadach określonych w przepisach Ustawy z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. nr 144, poz.1204)".