facebook

Relaks w saunie, masaż, zabiegi SPA w Pałacu Łochów? Chętnych było sporo, a vouchery tylko dwa, dlatego już w przyszłym tygodniu ogłaszamy następny KONKURS. A tymczasem szczęśliwymi zwycięzcami konkursu "Pałac Łochów" zostali...

Wystarczyło odpowiedzieć na pytanie: nad jaką rzeką leży kompleks Pałac i Folwark Łochów.

Prawidłowych odpowiedzi: "nad rzeką Liwiec" nie brakowało, a nagrody wygrali:

Małgorzata Wiktoria Bednarczyk z Krakowa oraz Krzysztof Kubała z Olsztyna.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy miłego pobytu w tym wyjątkowym miejscu.

A wszystkich, którzy tym razem nie mieli szczęścia, zapraszamy do kolejnych konkursów, które już wkrótce... lub do głosowania w konkursie PERFECT SPA AWARDS 2018.
 

Życzymy powodzenia!
Redakcja Magazynu EDEN i portalu SPAeden.pl

* Nagroda nie podlega wymianie na równowartość pieniężną. Ramowy regulamin konkursów organizowanych przez Semana Sp. z o.o. znajduje się TUTAJ. Warunkiem skorzystania z Karnetu jest wcześniejsza rezerwacja terminu. Karnet należy okazać i pozostawić w recepcji hotelu.

** Warunkiem otrzymania nagrody jest podanie prawdziwych danych oraz wysłanie w ciągu 2 tygodni od ogłoszenia wyników na portalu SPAeden.pl (w zakładce konkursy) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. swoich danych (imię, nazwisko, dokładny adres, telefon kontaktowy). Wiadomość musi być wysłana z tego samego adresu mailowego, co zgłoszenie do konkursu. Jej otrzymanie zostanie potwierdzone mailem od redakcji. Pod wskazany adres pocztowy zostanie wysłana przesyłka z nagrodą.

*** Biorąc udział w konkursie, zgadzasz się z poniższym oświadczeniem:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych przez Semana Sp. z o.o. ul. Żywnego 16 lok. 78, 02-701 Warszawa. Oświadczam, że zostałem poinformowany, że podanie moich danych ma charakter dobrowolny oraz że moje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO, tj. w oparciu o niezbędność przetwarzania do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora. Oświadczam również, że zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, jak również możliwość ich poprawienia, usowania lub ograniczenia przetwarzania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji z Semana Sp. z o.o. w celu informowania o konkursach, nowościach, promocjach i ofertach specjalnych w Magazynie EDEN SPA, na portalu SPAeden.pl, na mój adres elektroniczny oraz przetwarzanie tego adresu w bazie danych na zasadach określonych w przepisach Ustawy Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO.