Facebook open

baner Perfect SPA Awards 2019 glowny

Wygraj zabiegi w hotelu SPA! Chcesz podładować akumulatory? Zażyć relaksu w saunie, masażu czy innego dowolnie wybranego zabiegu SPA? Weź udział w naszym konkursie. Na zwycięzców czeka voucher na zabiegi w SPA - może być dla dwóch osób.

Wystarczy, że: wymienisz po jednym polecanym przez nas hotelu w każdej z czterech kategorii (morze, jeziora, góry, centrum).

/podpowiedzi szukaj w Magazynie EDEN lub na portalu SPAeden.pl w zakładce "Polecane hotele"/

Odpowiedź i swoje dane (imię, nazwisko, wiek, miejscowość) prześlij do 30 czerwca 2019 r w wiadomości zatutułowanej "Konkurs POLECANE SPA W POLSCE" na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Do wygrania:  voucher na pobyt i zabiegi w SPA, dla dwóch osób

Wród prawidłowych odpowiedzi wybierzemy szczęśliwych zwycięzców. Ogłoszenie wyników do 10 lipca 2019 r. na portalu SPAeden.pl oraz naszym FB. Polubienie naszego profilu "SPAeden.pl - lepsza strona życia" zwiększa szanse na wygraną!

Życzymy powodzenia!
Redakcja Magazynu EDEN i portalu SPAeden.pl

* Nagroda nie podlega wymianie na równowartość pieniężną. Ramowy regulamin konkursów organizowanych przez Semana Sp. z o.o. znajduje się TUTAJ. Warunkiem skorzystania z Karnetu jest wcześniejsza rezerwacja terminu. Karnet należy okazać i pozostawić w recepcji hotelu.

** Warunkiem otrzymania nagrody jest podanie prawdziwych danych oraz wysłanie w ciągu 2 tygodni od ogłoszenia wyników na portalu SPAeden.pl (w zakładce konkursy) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. swoich danych (imię, nazwisko, dokładny adres, telefon kontaktowy). Wiadomość musi być wysłana z tego samego adresu mailowego, co zgłoszenie do konkursu. Jej otrzymanie zostanie potwierdzone mailem od redakcji. Pod wskazany adres pocztowy zostanie wysłana przesyłka z nagrodą.

*** Biorąc udział w konkursie, zgadzasz się z poniższym oświadczeniem:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych przez Semana Sp. z o.o. ul. Żywnego 16 lok. 78, 02-701 Warszawa. Oświadczam, że zostałem poinformowany, że podanie moich danych ma charakter dobrowolny oraz że moje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO, tj. w oparciu o niezbędność przetwarzania do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora. Oświadczam również, że zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, jak również możliwość ich poprawienia, usowania lub ograniczenia przetwarzania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji z Semana Sp. z o.o. w celu informowania o konkursach, nowościach, promocjach i ofertach specjalnych w Magazynie EDEN SPA, na portalu SPAeden.pl, na mój adres elektroniczny oraz przetwarzanie tego adresu w bazie danych na zasadach określonych w przepisach Ustawy Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO.