Facebook open

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

W swojej nowej książce popularna dziennikarka udowadnia, że nawet niezwykle zabiegane kobiety, jakimi są młode mamy, mogą jeść pysznie i zdrowo. Podaje przepisy na dania, których prostota może miło zaskoczyć.

Ksiazka Beaty Sadowskiej I jak tu nie jesc okladkaMacie czasami ochotę zawołać: „„i jak tu nie jeœść!”?” Ja tak. Jedzenie to frajda. Tak jak gotowanie. Uwielbiam kulinarne eksperymenty, odkrywanie nowych smaków. Nie lubię miarek, wiernego trzymania się przepisów, kuchennego reżimu. Jestem zabiegana, więc jedzenie ma mi dać energię, a przygotowanie posiłku– nie skraœść zbyt wiele czasu. I takie są moje przepisy: szybkie, czasem sprinterskie. A dania (desery też!) zdrowe i dające moc.

Moją kulinarną improwizację w ryzach trzyma profesor Hanna Kunachowicz, specjalistka w dziedzinie żywienia, która zdradza między innymi, że cynamon może zastąpić... rękawiczki. A ja chcę Wam pokazać, że zdrowe jedzenie to pyszne jedzenie. Głodni?

Tak o swojej nowej książce „„I jak tu nie jeœść!”” mówi Beata Sadowska, dziennikarka, prezenterka telewizyjna, blogerka, mama i wielbicielka zdrowego oraz aktywnego trybu życia. Zawarła w niej 63 oryginalne, wypróbowane przez siebie przepisy, opatrzone pięknymi fotografiami. Całość uzupełniają zabawne anegdoty ze życia autorki oraz profesjonalne porady eksperta ‒ dietetyka. Książka dostępna na rynku od 22 kwietnia! I jak tu nie kupić!

„I jak tu nie jeść!”, Beata Sadowska, Wydawnictwo Otwarte

baner Norden Cosmetics

Partnerzy

Perfect SPA Awards

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj hotel

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj daySPA

Phytomer 300x300

 

Nasze magazyny i albumy

Zapisz się do newslettera

Perfect SPA International

Perfect SPA Hotel 2021 HISZPANIA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 EUROPA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 Świat

RANKINGI SPA

Phytomer 300x300

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele MORZE

polecane hotele JEZIORA

polecane KLINIKI DAY SPA

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

cytat, Konfucjusz

Partnerzy