facebook

Książka Leszka Mateli „Naturalne Energie dla zdrowia” jest przewodnikiem po niełatwej drodze prowadzącej do trwałego zdrowia.

 

Ksiazki recenzje Naturalne Energie

To kompendium wiedzy na temat pozytywnych oddziaływań natury sprzyjających dobremu zdrowiu i osiąganiu harmonii wewnętrznej. Autor dzieli się wskazówkami co do praktycznego wykorzystania miejsc mocy, w których koncentrują się stymulujące energie Ziemi i kosmosu. Daje też wiele użytecznych podpowiedzi w zakresie pożytkowania energii kamieni, tajemnicy japońskich ogrodów,  uzdrawiającej siły wody oraz metod jej ożywiania i hydroterapii, wpływu na człowieka różnych form i symboli (w tym run, mandali i labiryntów), terapeutycznego znaczenia dźwięku, terapii kolorami, energii piramid, niezwykłej mocy ognia, oddziaływania drzew (silwoterapia) oraz naturalnych metod energetyzowania ciała i umysłu.
Większość opisanych w książce metod można wypróbować osobiście w kompleksie Manor House SPA, którego Biowitalne SPA od lat specjalizuje się w terapiach energetycznych.
Leszek Matela jest autorem ponad 50. książek i uznanym autorytetem w dziedzinie radiestezji, miejsc mocy i zastosowania dla dobra człowieka różnego rodzaju dobroczynnych oddziaływań przyrody.
„Naturalne energie dla zdrowia” Leszek Matela, Wydawnictwo KOS

polecane hotele spa poziome

polecane kliniki i DaySPA2

Pobierz E-Book

 

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

Zapisz się do newslettera

EKSPA-300x300

37K-300x300

300x300

Perfect SPA Awards 2017

Perfect SPA 2017 900x600px

 

NOVA-GROUP-EDEN-BANNER-2017-2

01

Cytat tygodnia

SPAeden pl