Facebook open

W eleganckich wnętrzach hotelu Sofitel Victoria Warszawa odbył się Europejski Kongres SPA. Organizatorem Kongresu była Europejska Fundacja SPA, Partnerem Merytorycznym – Polska Organizacja Turystyczna, a patronem medialnym – m.in. Magazyn EDEN.


Europejski Kongres SPA 2015

– Europejski Kongres SPA stworzyliśmy po to, żeby wnieść świeży powiew na polski rynek – mówi o kongresie jego główny twórca, prezes Europejskiej Fundacji SPA, Arkadiusz Dawidowski – Nie jest to jedynie kolejna konferencja, lecz kongres służący wymianie z koleżankami i kolegami z całej Europy filozofii i doświadczeń wellness. Wierzę, że Warszawa jest centralnym miejscem na europejskiej mapie SPA i wellness i będzie inspiracją dla wielu dyrektorów, menadżerów, inwestorów i dziennikarzy.

Uczestnicy Kongresu przyjechali do Warszawy na cały dzień, by dzielić się swoim doświadczeniem, wysłuchać międzynarodowych ekspertów, wyciągnąć wnioski z tego spotkania, a potem wrócić do swoich hoteli i spa, i z nową motywacją przystąpić do ulepszania swojej oferty. Wszak SPA to już dzisiaj nie tylko „sanus per aquam”. To coś znacznie więcej. Polskie powiedzenie „Gość w dom – bóg w dom” nabiera tu szczególnego wymiaru i mocy.

Podczas wieczornej Gali wręczono Diamenty Wellness & SPA 2015, które otrzymały obiekty, w których konsekwentnie realizowany jest cel najwyższy – zapewnienie gościom wyjątkowych doznań SPA i wellness. Wśród nagrodzonych obiektów znalazły się: Głęboczek Vine Resort & SPA (Diamentowy Hotel Wellness), Hotel Arłamów (Diamentowy Hotel SPA), Malinowy Dwór Hotel Medical SPA (Diamentowe Medical SPA), Augelium (Diamentowe Miejskie SPA). Nagrodę specjalną – Diament Wellness & SPA 2015 otrzymał Hotel Kormoran Wellness Medical SPA.

Na zdjęciu: Bartłomiej Walas – wiceprezes Polskiej Organizacji Turystycznej i Arkadiusz Dawidowski promujący Global Wellness Day.

Nasze magazyny i albumy

LNE 300x250

 Hiszpania ban 300x600 03n4

 

 

 

 

Perfect SPA Awards 2018

Profitroom 300x300

NOVA GROUP BANNER 300 2018

Thalgo Baner Perfect SPA Awards 300x300

Panda Baner Perfect SPA Awards

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele JEZIORA

polecane hotele MORZE

polecane KLINIKI DAY SPA

 

Zapisz się do newslettera

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

SPAeden pl