Facebook open

29 i 30 maja odbędzie się największa biznesowa konferencja dla managerów obiektów beauty, SPA i medycyny estetycznej. To już piąta edycja, organizowana przez wydawnictwo Beauty Inspiration.

Lider-Biznesu-Beauty-drukTym razem konferencja odbędzie się w nowej, szkoleniowej formule! Prelegenci poprowadzą wykłady w formie warsztatów tak, aby przekazać jak najwięcej praktycznych rozwiązań do zastosowania w rozwoju biznesu beauty.
Podczas pierwszego dnia konferencji organizator zaplanował warsztaty biznesowe ujęte w bloki tematyczne pt.: JAK POZYSKAĆ KLIENTA, ZARZĄDZANIE I RENTOWNOŚĆ, MANAGER NA 100% oraz TRENDY BIZNESU BEAUTY. W gronie prelegentów między innymi takie uznane autorytety jak:

- Dr Krzysztof Gojdź, Holistic Clinic -  „Jak zbudowałem najlepsze kliniki medycyny estetycznej w Polsce”;

- Kalina Ben-Sira, prezes sieci Klinik La Perla - „Funkcjonowanie biznesu beauty od kuchni, czyli strategiczne aspekty pracy managera”;

- Agata Wendzonka, właścicielka sieci salonów Kandra - „Najskuteczniejsze akcje promocyjne i reklamowe, które pozyskują klienta”;

- Marta Fiłoń, trener biznesu spa & beaty - „Co robić, aby klient Cię nie porzucił?

- Daniel Bossy, specjalista w zakresie kampanii reklamowych oraz kreowania skutecznych kampanii sprzedażowych: Jak pozyskać klienta przez Facebooka?

Cześć praktyczną zakończy wieczorna gala rozdania nagród w konkursie Inspiracje Roku.

- Rynek stawia managerom beauty coraz większe wyzwania i powoduje, że muszą oni sprostać wielu nowym zadaniom. Podczas tegorocznej konferencji chcemy być im jeszcze bardziej pomocni i dlatego przygotowaliśmy ją w formie szkoleniowej. Skupimy się na rozwiązaniach, dzięki którym manager może stać się liderem nie tylko dla Twojego zespołu, ale także  LIDEREM BIZNESU BEAUTY! - podkreśla Mariusz Nieścior, redaktor naczelny Beauty Inspiration, organizator konferencji.Drugi dzień konferencji to zamknięte spotkanie dyskusyjne dla właścicieli i managerów beauty, służące wymianie doświadczeń w zakresie pozyskiwania i utrzymywania klienta, nowej roli managera, trendów beauty, polecanych rozwiązaniach i dostawcach sprzętu.

Dołącz do liderów biznesu beauty!

Szczegółowy program www.konferencja.beautyinspiration.pl

Nasze magazyny i albumy

LNE 300x250

 Hiszpania ban 300x600 03n4

 

 

 

 

Perfect SPA Awards 2018

Profitroom 300x300

NOVA GROUP BANNER 300 2018

Thalgo Baner Perfect SPA Awards 300x300

Panda Baner Perfect SPA Awards

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele JEZIORA

polecane hotele MORZE

polecane KLINIKI DAY SPA

 

Zapisz się do newslettera

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

SPAeden pl