Facebook open

Nowy Konkurs dla Profesjonalistów – Perfect SPA Professional 2020. Konkurs Perfect SPA Awards rozszerza formułę. Zgłoś swój produkt/usługę i walcz o nagrody w najbardziej prestiżowym konkursie branży SPA i Wellness!

Logo Perfect SPA ProfessionalPrestiżowy konkurs Perfect SPA Awards rozszerza formułę. W lutym 2020 roku wręczymy nagrody nie tylko najlepszym obiektom SPA i Wellness, ale także producentom i dystrybutorom profesjonalnych kosmetyków, sprzętu i wyposażenia stref SPA, wellness i fitness w ośrodkach SPA i day SPA. Chcemy w ten sposób wyróżnić i docenić firmy i osoby, które przyczyniają się do dynamicznego rozwoju rynku i kreują ofertę zabiegową na światowym poziomie.

Zgłoszenia do konkursu należy dokonać do 10 stycznia 2020 roku w kategoriach:

  • kosmetyki na twarz i ciało
  • zabiegi na twarz i ciało
  • urządzenia kosmetyczne na twarz i ciało
  • urządzenia do fizjoterapii
  • akcesoria i urządzenia fitness
  • sauny i baseny
  • meble i wyposażenie

POBIERZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Wypełniony formularz wraz niezbędnymi załącznikami należy do 10 stycznia 2020 roku odesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Gala Perfect SPA Awards 2017 Laureaci

WRĘCZENIE NAGRÓD

Wyboru najlepszych produktów dokona profesjonalne Jury złożone z ekspertów z branży oraz przedstawicieli portalu SPAeden.pl.
Jury weźmie pod uwagę oryginalność i innowacyjność produktów i usług, ich walory użytkowe i jakość wykonania, opinie użytkowników oraz bezpieczeństwo i zgodność z obowiązującymi normami.

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się 5 lutego 2020, na wyjątkowym, corocznym spotkaniu branży SPA i Wellness – Gali Perfect SPA Awards w Hotelu Bellotto (Pałac Prymasowski).

Gala Perfect SPA Awards 2018 Gwiazdy

Zgłoszenie produktu do udziału w konkursie Perfect SPA Professional 2020 jest równoznaczne z akceptacją przez Zgłaszającego wszystkich zasad zawartych w Regulaminie Konkursowym dostępnym na portalu SPAeden.pl.

PEŁNY REGULAMIN KONKURSU ZNAJDZIESZ TUTAJ

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. +48 882 105 165, 665 888 111