facebook

02 baner polska gora czyste


1. Wybierz i zagłosuj na ulubiony Hotel SPA w Polsce.
2. Aby Twój głos był ważny, kliknij w link potwierdzający, który otrzymasz mailem.
3. Jeśli chcesz też wziąć udział w Konkursie dla Głosujących i wygrać pobyt w SPA (co miesięc nowe nagrody), w formularzu do głosowania wpisz imię i nazwisko oraz wypełnij okno „Uzasadnienie wyboru”.
4. Polub profil SPAeden.pl na Facebooku, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną.
5. Jeśli na liście nie ma Twojego ulubionego Hotelu, DODAJ HOTEL SPA, klikając w baner główny (powyżej) lub baner „Dodaj SPA” (na dole strony).

GŁOSUJ RÓWNIEŻ NA NAJLEPSZE KLINIKI I DAYSPA W POLSCE

NAJLEPSZE HOTELE SPA W HISZPANII

NAJLEPSZE HOTELE SPA W CZECHACH


 

Głosuj Miasto:Żelechów, ul. Marszałka J. Piłsudskiego 36
Strona www:http://www.palaczelechow.eu/
Kategoria: Polska


ABY TWÓJ GŁOS BYŁ WAŻNY, ODBIERZ MAILA, KTÓRY OTRZYMASZ OD NAS I KLIKNIJ W POTWIERDZAJĄCY LINK.

JEŚLI CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE DLA GŁOSUJĄCYCH, W FORMULARZU DO GŁOSOWANIA WPISZ IMIĘ I NAZWISKO ORAZ UZASADNIJ SWÓJ WYBÓR. LICZY SIĘ KREATYWNOŚĆ. CO MIESIĄC DO WYGRANIA M.IN. POBYTY W SPA!

LISTA WSZYSTKICH HOTELI SPA ZGŁOSZONYCH DO KONKURSU


najpiekniejsze spa poziom

Pałac Żelechów SPA & Wellness

ul. Marszałka J. Piłsudskiego 36
08-430 Żelechów
tel.: +48 25 682 03 60

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.palaczelechow.eu

Pałac Żelechów SPA & Wellness, położony na pograniczu dwóch województw: mazowieckiego i lubelskiego, w niedalekiej odległości od Warszawy, jest niewątpliwie wyjątkowym miejscem, które powinno znaleźć się w planie podróży każdego z nas. Kameralny i unikatowy klimat, polska gościnność i usługa na najwyższym poziomie, daje alternatywę dla tych, którzy szukają elitarnych miejsc. Pałac zawdzięcza swoją wyjątkowość połączeniu XVIII-wiecznej architektury i zabytkowego klimatu, z perfekcyjnym i nowoczesnym wyposażeniem. Jak na liniowcu Queen Mary II, Spa & Wellness Pałacu Żelechów to nowoczesne przestrzenie składające się z 3 stref: zabiegowej, termalnej i aqua.

Strafa zabiegowa to prawdziwy ogród dobrego samopoczucia, w którym znajduje się 16 gabinetów terapeutycznych.

Strefa aqua stanowi miejsce niezapomnianych wodnych przeżyć z aromatycznym pokojem wodnych medytacji oraz basenami: rekreacyjnym, sportowym i zewnętrznym solankowym o temperaturze wody 32°C.

Przestrzeń termalna zawiera łaźnie oraz sauny: solną, ziołową, fińską i parową; sadzawkę lodową, a także niespotykaną nigdzie indziej w Polsce egzotyczną ścieżkę, niczym pikada w dżungli z mglistym dżdżem, tropikalną ulewą i burzą na przemian z lodowatym deszczem. Pałacowe SPA to enklawa innowacyjnych zabiegów pielęgnacyjnych i relaksacyjnych, które odbywają się w unikalnych wnętrzach. Podobne można znaleźć w siedmiogwiazdkowych hotelach SPA w Dubaju, na największym liniowcu świata Queen Mary II oraz w jednym z największych w Europie kompleksów Wellness & Spa Tropical Islands.

Pałac Żelechów to miejsce, gdzie można odbyć prawdziwą podróż w czasie.

baner dodaj hotel