facebook

02 baner polska gora czysteGŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE - JUŻ 9 STYCZNIA 2018 r. NA UROCZYSTEJ GALI W HOTELU BELLOTTO POZNAMY LAUREATÓW KONKURSU PERFECT SPA AWARDS 2017. ZAPRASZAMY!

Głosuj Miasto:Żelechów, ul. Marszałka J. Piłsudskiego 36
Strona www:http://www.palaczelechow.eu/
Kategoria: Polska


ABY TWÓJ GŁOS BYŁ WAŻNY, ODBIERZ MAILA, KTÓRY OTRZYMASZ OD NAS I KLIKNIJ W POTWIERDZAJĄCY LINK.

JEŚLI CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE DLA GŁOSUJĄCYCH, W FORMULARZU DO GŁOSOWANIA WPISZ IMIĘ I NAZWISKO ORAZ UZASADNIJ SWÓJ WYBÓR. LICZY SIĘ KREATYWNOŚĆ. CO MIESIĄC DO WYGRANIA M.IN. POBYTY W SPA!

LISTA WSZYSTKICH HOTELI SPA ZGŁOSZONYCH DO KONKURSU


najpiekniejsze spa poziom

Pałac Żelechów SPA & Wellness

ul. Marszałka J. Piłsudskiego 36
08-430 Żelechów
tel.: +48 25 682 03 60

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.palaczelechow.eu

Pałac Żelechów SPA & Wellness, położony na pograniczu dwóch województw: mazowieckiego i lubelskiego, w niedalekiej odległości od Warszawy, jest niewątpliwie wyjątkowym miejscem, które powinno znaleźć się w planie podróży każdego z nas. Kameralny i unikatowy klimat, polska gościnność i usługa na najwyższym poziomie, daje alternatywę dla tych, którzy szukają elitarnych miejsc. Pałac zawdzięcza swoją wyjątkowość połączeniu XVIII-wiecznej architektury i zabytkowego klimatu, z perfekcyjnym i nowoczesnym wyposażeniem. Jak na liniowcu Queen Mary II, Spa & Wellness Pałacu Żelechów to nowoczesne przestrzenie składające się z 3 stref: zabiegowej, termalnej i aqua.

Strafa zabiegowa to prawdziwy ogród dobrego samopoczucia, w którym znajduje się 16 gabinetów terapeutycznych.

Strefa aqua stanowi miejsce niezapomnianych wodnych przeżyć z aromatycznym pokojem wodnych medytacji oraz basenami: rekreacyjnym, sportowym i zewnętrznym solankowym o temperaturze wody 32°C.

Przestrzeń termalna zawiera łaźnie oraz sauny: solną, ziołową, fińską i parową; sadzawkę lodową, a także niespotykaną nigdzie indziej w Polsce egzotyczną ścieżkę, niczym pikada w dżungli z mglistym dżdżem, tropikalną ulewą i burzą na przemian z lodowatym deszczem. Pałacowe SPA to enklawa innowacyjnych zabiegów pielęgnacyjnych i relaksacyjnych, które odbywają się w unikalnych wnętrzach. Podobne można znaleźć w siedmiogwiazdkowych hotelach SPA w Dubaju, na największym liniowcu świata Queen Mary II oraz w jednym z największych w Europie kompleksów Wellness & Spa Tropical Islands.

Pałac Żelechów to miejsce, gdzie można odbyć prawdziwą podróż w czasie.

baner dodaj hotel

polecane hotele spa poziome

polecane kliniki i DaySPA2

Pobierz E-Book

 

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

Zapisz się do newslettera

EKSPA-300x300

37K-300x300

300x300

Perfect SPA Awards 2017

Perfect SPA 2017 900x600px

 

NOVA-GROUP-EDEN-BANNER-2017-2

01

Cytat tygodnia

SPAeden pl