facebook

02 baner polska gora czyste


1. Wybierz i zagłosuj na ulubiony Hotel SPA w Polsce.
2. Aby Twój głos był ważny, kliknij w link potwierdzający, który otrzymasz mailem.
3. Jeśli chcesz też wziąć udział w Konkursie dla Głosujących i wygrać pobyt w SPA (co miesięc nowe nagrody), w formularzu do głosowania wpisz imię i nazwisko oraz wypełnij okno „Uzasadnienie wyboru”.
4. Polub profil SPAeden.pl na Facebooku, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną.
5. Jeśli na liście nie ma Twojego ulubionego Hotelu, DODAJ HOTEL SPA, klikając w baner główny (powyżej) lub baner „Dodaj SPA” (na dole strony).

GŁOSUJ RÓWNIEŻ NA NAJLEPSZE KLINIKI I DAYSPA W POLSCE

NAJLEPSZE HOTELE SPA W HISZPANII

NAJLEPSZE HOTELE SPA W CZECHACH


 

Głosuj Miasto: Międzyzdroje, Bohaterów Warszawy 17
Strona www:http://hotel-aurora.pl/
Kategoria: Polska


ABY TWÓJ GŁOS BYŁ WAŻNY, ODBIERZ MAILA, KTÓRY OTRZYMASZ OD NAS I KLIKNIJ W POTWIERDZAJĄCY LINK.

JEŚLI CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE DLA GŁOSUJĄCYCH, W FORMULARZU DO GŁOSOWANIA WPISZ IMIĘ I NAZWISKO ORAZ UZASADNIJ SWÓJ WYBÓR. LICZY SIĘ KREATYWNOŚĆ. CO MIESIĄC DO WYGRANIA M.IN. POBYTY W SPA!

LISTA WSZYSTKICH HOTELI ZGLOSZONYCH DO KONKURSU


Hotel Aurora Family & SPA to prowadzony rodzinnie obiekt w samym sercu Międzyzdrojów, położony zaledwie 100 metrów od brzegów Bałtyku. Dzięki wspaniałej lokalizacji, goście mogą cieszyć się niepowtarzalnym widokiem na morze, sąsiadującą wyspę Uznam, jak również na Promenadę Gwiazd oraz historyczne molo. Dodatkowym atutem położenia hotelu jest bliskie sąsiedztwo Wolińskiego Parku Narodowego.

Nie bez powodu Międzyzdroje bywają nazywane Miastem Gwiazd. Każdego roku blaski fleszy rozświetlają tutejszą promenadę, a podczas spaceru deptakiem jak na wyciągnięcie ręki spotkać można znanych i lubianych. To właśnie tutaj, zaledwie 100 metrów od piaszczystego brzegu Bałtyku i bezpośrednio przy Promenadzie Gwiazd znajduje się czterogwiazdkowy Hotel Aurora Family & SPA.

Ty również poczujesz blask gwiazd w hotelu i SPA, które zachwyca ponadczasowymi wnętrzami i nowoczesnym wykończeniem. Dopełnieniem pobytu w jednym z luksusowych apartamentów będzie rozciągający się z jego okien widok na morze, a smak prawdziwego odprężenia poznasz poddając się kojącej pielęgnacji w SPA & Wellness.

Od pradawnych czasów woda jest symbolem odrodzenia ciała i ducha. Osobiście doświadczysz dobroczynne właściwości wody gdy po udanych zabiegach odwiedzisz hotelową strefę Aqua. Jej najważniejszym punktem jest dwudziestometrowy – najdłuższy w tej części wybrzeża – basen z przeciwprądem. Towarzyszy mu jacuzzi z hydromasażem. Pełnię relaksu możesz odnaleźć w saunie fińskiej lub łaźni parowej.

By nadać życiu smak, kreacje kulinarne w Restauracji Miramare to coś więcej niż tylko kolejny posiłek w ciągu dnia. O staranny wybór produktów, w tym przede wszystkim ryb z lokalnego połowu, troszczy się szef kuchni Norbert Kaczmarek. Harmonijnie dobrane do posiłku wino, wyśmienity deser oraz intymna atmosfera razem tworzą miejsce, które zostało uhonorowana nagrodą Award of Excellence 2016, znajdując się wśród 100 najlepszych restauracji w kraju.

W Hotelu Aurora Family & SPA czeka na Ciebie 98 eleganckich pokoi, 2 restauracje z szerokim wyborem dań, 12 pokoi zabiegowych w SPA oraz strefa Aqua z jednym z najdłuższych basenów, jacuzzi i saunami. Aktywni w pewnością docenią studio kształtowania sylwetki oraz kręgielnię i bilard. Nie zapomnieliśmy również o najmłodszych, na których czekają dwa przytulne pokoje do zabawy, mini basen ze zjeżdżalniami, wybór zabiegów w Kids SPA, a w wybranych terminach także zajęcia prowadzone przez doświadczonych animatorów. Tylko decyzja dzieli Cię od przyjazdu do miejsca, w którym wraz z bliskimi Tobie osobami odnajdziecie relaks, na jaki zasługujecie.

baner dodaj hotel