facebook

02 baner polska gora czysteGŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE - JUŻ 9 STYCZNIA 2018 r. NA UROCZYSTEJ GALI W HOTELU BELLOTTO POZNAMY LAUREATÓW KONKURSU PERFECT SPA AWARDS 2017. ZAPRASZAMY!

Głosuj Miasto: Siewierz, ul. Sucha 4
Strona www:www.naturaresidence.pl
Kategoria: Polska


ABY TWÓJ GŁOS BYŁ WAŻNY, ODBIERZ MAILA, KTÓRY OTRZYMASZ OD NAS I KLIKNIJ W POTWIERDZAJĄCY LINK.

JEŚLI CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE DLA GŁOSUJĄCYCH, W FORMULARZU DO GŁOSOWANIA WPISZ IMIĘ I NAZWISKO ORAZ UZASADNIJ SWÓJ WYBÓR. LICZY SIĘ KREATYWNOŚĆ. CO MIESIĄC DO WYGRANIA M.IN. POBYTY W SPA!

LISTA WSZYSTKICH HOTELI ZGLOSZONYCH DO KONKURSU


Hotel Natura Residence Business & SPA

42-470 Siewierz, ul. Sucha 4
tel.: +48 668 891 531
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.naturaresidence.pl

Ludzie dzielą się na 3 grupy: zwolenników relaksu, pracoholików i tych, którzy opieraliby swoje życie obu tych czynnościach jednocześnie. Wydawać by się mogło, że to niemożliwe, że nie sposób połączyć przyjemnego z pożytecznym. Nic bardziej mylnego, bo oto są na mapie Polski miejsca, w których w jednym obiekcie możesz masażu, uczestnicząc na zebraniu i wdychając najczystsze, pełne jodu powietrze. Jeden z takich punktów ukrywa się na Śląsku, po horyzont otoczony sosnowym lasem, schowany dyskretnie w pobliżu Jury Krakowsko-Częstochowskiej, dając nadjeżdżającym Gościom poczucie oczekującej na nich, spokojnej przystani. Bliskość przyrody, cisza i piękna architektura Natura Residence to powody, dla których każdy, bez względu na powód pobytu, niezależnie od tego, czy uczestniczy w konferencji, weselu, czy zaplanował w hotelu romantyczny weekend, bezwiednie odpoczywa.

NATURA WATERS SPA  

Natura Residence z powodzeniem kultywuje rozwinięcie słowa SPA jako sanitas per aquam (zdrowy przez wodę) i szczególnie respektuje jej bezcenne wartości, dlatego tym, którzy w małym palcu mają podstawowe techniki pływania, pozostawia do dyspozycji kameralny basen. Tych natomiast, preferujących sytuacje, kiedy to ktoś inny czuwa nad ich fizyczną kondycją - stawia przed wyborem licznych zabiegów pielęgnacyjnych, opartych na naturalnych składnikach, bez parabenów, bazujących na komórkach macierzystych i składnikach roślinnych. Masaże manualne, świecą, muszlami, kompleksowe, naturalne zabiegi na twarz kosmetykami marki Babor i sauna to tylko część możliwości, z których skorzystać mogą goście obiektu, ceniący sobie odpoczynek z najwyższej półki.

RESTAURACJA BLUEBELL

Wirtuozerię dań serwowanych w restauracji nie sposób nie wyróżnić w trzech kategoriach: smaku, wyglądu i techniki wykonania. To raj dla podniebienia wszystkich, którzy cenią sobie najwyższą jakość sezonowych i lokalnych produktów. Sezonowa oferta dań i perfekcyjnie przygotowywana zastawa to niezbite dowody na to, że królujący w tej niezwykłej przestrzeni Szef Kuchni jest wybitnym artystą.

KONFERENCJE

Każdy lubi czasem popróżnować sobie, ale niektórzy mają ustawiony limit na relaks i w przerwie między basenem, a popołudniową kawą, wolą trochę popracować. Ukryty w leśnym zaciszu budynek Natura Residence jest doskonałą opcją dla grupy współpracowników, którzy chcą zorganizować konferencję w serdecznej atmosferze i komforcie klimatyzowanych sal, również w te najbardziej upalne, uciążliwe dni lata.

baner dodaj hotel

polecane hotele spa poziome

polecane kliniki i DaySPA2

Pobierz E-Book

 

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

Zapisz się do newslettera

EKSPA-300x300

37K-300x300

300x300

Perfect SPA Awards 2017

Perfect SPA 2017 900x600px

 

NOVA-GROUP-EDEN-BANNER-2017-2

01

Cytat tygodnia

SPAeden pl