facebook

02 baner polska gora czyste


1. Wybierz i zagłosuj na ulubiony Hotel SPA w Polsce.
2. Aby Twój głos był ważny, kliknij w link potwierdzający, który otrzymasz mailem.
3. Jeśli chcesz też wziąć udział w Konkursie dla Głosujących i wygrać pobyt w SPA (co miesięc nowe nagrody), w formularzu do głosowania wpisz imię i nazwisko oraz wypełnij okno „Uzasadnienie wyboru”.
4. Polub profil SPAeden.pl na Facebooku, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną.
5. Jeśli na liście nie ma Twojego ulubionego Hotelu, DODAJ HOTEL SPA, klikając w baner główny (powyżej) lub baner „Dodaj SPA” (na dole strony).

GŁOSUJ RÓWNIEŻ NA NAJLEPSZE KLINIKI I DAYSPA W POLSCE

NAJLEPSZE HOTELE SPA W HISZPANII

NAJLEPSZE HOTELE SPA W CZECHACH


 

Głosuj Miasto: Siewierz, ul. Sucha 4
Strona www:www.naturaresidence.pl
Kategoria: Polska


ABY TWÓJ GŁOS BYŁ WAŻNY, ODBIERZ MAILA, KTÓRY OTRZYMASZ OD NAS I KLIKNIJ W POTWIERDZAJĄCY LINK.

JEŚLI CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE DLA GŁOSUJĄCYCH, W FORMULARZU DO GŁOSOWANIA WPISZ IMIĘ I NAZWISKO ORAZ UZASADNIJ SWÓJ WYBÓR. LICZY SIĘ KREATYWNOŚĆ. CO MIESIĄC DO WYGRANIA M.IN. POBYTY W SPA!

LISTA WSZYSTKICH HOTELI ZGLOSZONYCH DO KONKURSU


Hotel Natura Residence Business & SPA

42-470 Siewierz, ul. Sucha 4
tel.: +48 668 891 531
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.naturaresidence.pl

Ludzie dzielą się na 3 grupy: zwolenników relaksu, pracoholików i tych, którzy opieraliby swoje życie obu tych czynnościach jednocześnie. Wydawać by się mogło, że to niemożliwe, że nie sposób połączyć przyjemnego z pożytecznym. Nic bardziej mylnego, bo oto są na mapie Polski miejsca, w których w jednym obiekcie możesz masażu, uczestnicząc na zebraniu i wdychając najczystsze, pełne jodu powietrze. Jeden z takich punktów ukrywa się na Śląsku, po horyzont otoczony sosnowym lasem, schowany dyskretnie w pobliżu Jury Krakowsko-Częstochowskiej, dając nadjeżdżającym Gościom poczucie oczekującej na nich, spokojnej przystani. Bliskość przyrody, cisza i piękna architektura Natura Residence to powody, dla których każdy, bez względu na powód pobytu, niezależnie od tego, czy uczestniczy w konferencji, weselu, czy zaplanował w hotelu romantyczny weekend, bezwiednie odpoczywa.

NATURA WATERS SPA  

Natura Residence z powodzeniem kultywuje rozwinięcie słowa SPA jako sanitas per aquam (zdrowy przez wodę) i szczególnie respektuje jej bezcenne wartości, dlatego tym, którzy w małym palcu mają podstawowe techniki pływania, pozostawia do dyspozycji kameralny basen. Tych natomiast, preferujących sytuacje, kiedy to ktoś inny czuwa nad ich fizyczną kondycją - stawia przed wyborem licznych zabiegów pielęgnacyjnych, opartych na naturalnych składnikach, bez parabenów, bazujących na komórkach macierzystych i składnikach roślinnych. Masaże manualne, świecą, muszlami, kompleksowe, naturalne zabiegi na twarz kosmetykami marki Babor i sauna to tylko część możliwości, z których skorzystać mogą goście obiektu, ceniący sobie odpoczynek z najwyższej półki.

RESTAURACJA BLUEBELL

Wirtuozerię dań serwowanych w restauracji nie sposób nie wyróżnić w trzech kategoriach: smaku, wyglądu i techniki wykonania. To raj dla podniebienia wszystkich, którzy cenią sobie najwyższą jakość sezonowych i lokalnych produktów. Sezonowa oferta dań i perfekcyjnie przygotowywana zastawa to niezbite dowody na to, że królujący w tej niezwykłej przestrzeni Szef Kuchni jest wybitnym artystą.

KONFERENCJE

Każdy lubi czasem popróżnować sobie, ale niektórzy mają ustawiony limit na relaks i w przerwie między basenem, a popołudniową kawą, wolą trochę popracować. Ukryty w leśnym zaciszu budynek Natura Residence jest doskonałą opcją dla grupy współpracowników, którzy chcą zorganizować konferencję w serdecznej atmosferze i komforcie klimatyzowanych sal, również w te najbardziej upalne, uciążliwe dni lata.

baner dodaj hotel