facebook

   

EDEN - Archiwum numerów

Żyj Wellness! My żyjemy wellness już 14. rok - tyle na rynku istnieje Eden, który jako pierwszy magazyn w Polsce…

   

HIT LATA! PLAŻE ZIELONEJ HISZPANII

Soczysta zieleń wzgórz, błękit nieba, lazur oceanu i złote piaski na plaży – wybrzeże Zielonej Hiszpanii miejscami do złudzenia przypomina…

   

TRENDY SPA I WELLNESS NA TARGACH INTERBAD 2018

Najważniejsze spotkanie branży Wellness & SPA – Targi INTERBAD – odbędzie się październiku w Stuttgarcie. Na ponad 35 000 m2, 400 wystawców…

Blizna jest tkanką powstającą w procesie gojenia uszkodzonej skóry. Miejsce to zazwyczaj jest początkowo różowe i z czasem przybiera perłową barwę. Dla większości osób posiadanie blizn, szczególnie na twarzy jest niezwykle krępujące.
ALPENA jest nowoczesnym żelem silikonowym, który skutecznie zmniejsza widoczność nieestetycznych blizn będących pozostałością np. po ostrym przebiegu trądziku czy ospie wietrznej. Żel sprawdzi się również w niwelowaniu blizn, które są następstwem przeprowadzonych operacjach plastycznych.

Blizna jest tkanką powstającą w procesie gojenia uszkodzonej skóry. Miejsce to zazwyczaj jest początkowo różowe i z czasem przybiera perłową barwę. Dla większości osób posiadanie blizn, szczególnie na twarzy jest niezwykle krępujące.

Żel silikonowy ALPENA wyróżnia się skutecznością i łatwością stosowania. Wynika to z unikatowego składu, m.in. metylowych pochodnych silanów, które przyspieszają migrację komórek wspomagających gojenie blizn oraz substancji zmniejszających napięcie powierzchniowe przyspieszających ich ewolucję, m.in. zmiękczanie, spłaszczanie czy zmniejszanie zaczerwienienia. Regularne stosowanie żelu sprawia, że blizny z czasem wyglądają bardziej estetycznie, spłaszczają się, miękną lub stają się prawie niewidoczne. Żel jest najbardziej skuteczny do 6 miesięcy od powstania blizny.

Cena: ok. 92 zł (op./15g)


images/stare/styczen i luty 2012/alpena.JPG 

Sposób użycia:

Na czystą i wygojoną bliznę, 2 razy dziennie nałożyć niewielką ilość żelu i delikatnie rozprowadzić opuszkiem palca. Po wyschnięciu można stosować kosmetyki do makijażu czy kremy pielęgnacyjne. Żel przeznaczony jest wyłącznie do stosowania zewnętrznego - nie należy go stosować na niewygojone rany.  


Żel silikonowy ALPENA produkowany jest przez firmę POLMEDICA, można go kupić m.in. w sklepie internetowym na stronie www.alpena.pl

 
 

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

 ban-300x600-023

polecane hotele MORZE

polecane hotele JEZIORA

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele GORACH

Nasze magazyny i albumy

polecane KLINIKI DAY SPA

RZ interbad2018 Banner statisch 300x300px e

Zapisz się do newslettera

Perfect SPA Awards 2018

baner Perfect SPA Awards 2018

banery Perfect SPA Hiszpania 

banery Perfect SPA Czechy

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

01

Cytat tygodnia

SPAeden pl

Projekt i realizacja strony www Commint.pl