facebook

02 baner polska gora czyste


1. Wybierz i zagłosuj na ulubiony Hotel SPA w Polsce.
2. Aby Twój głos był ważny, kliknij w link potwierdzający, który otrzymasz mailem.
3. Jeśli chcesz też wziąć udział w Konkursie dla Głosujących i wygrać pobyt w SPA (co miesięc nowe nagrody), w formularzu do głosowania wpisz imię i nazwisko oraz wypełnij okno „Uzasadnienie wyboru”.
4. Polub profil SPAeden.pl na Facebooku, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną.
5. Jeśli na liście nie ma Twojego ulubionego Hotelu, DODAJ HOTEL SPA, klikając w baner główny (powyżej) lub baner „Dodaj SPA” (na dole strony).

GŁOSUJ RÓWNIEŻ NA NAJLEPSZE KLINIKI I DAYSPA W POLSCE

NAJLEPSZE HOTELE SPA W HISZPANII

NAJLEPSZE HOTELE SPA W CZECHACH


 

Głosuj Miasto: Wiechlice
Strona www:www.palacwiechlice.pl
Kategoria: Polska


ABY TWÓJ GŁOS BYŁ WAŻNY, ODBIERZ MAILA, KTÓRY OTRZYMASZ OD NAS I KLIKNIJ W POTWIERDZAJĄCY LINK.

JEŚLI CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE DLA GŁOSUJĄCYCH, W FORMULARZU DO GŁOSOWANIA WPISZ IMIĘ I NAZWISKO ORAZ UZASADNIJ SWÓJ WYBÓR. LICZY SIĘ KREATYWNOŚĆ. CO MIESIĄC DO WYGRANIA M.IN. POBYTY W SPA!

LISTA WSZYSTKICH HOTELI ZGŁOSZONYCH DO KONKURSU


Poznaj Lubuską Perłę Turystyczną

Pałac Wiechlice położony jest na obrzeżach Borów Dolnośląskich na Lubuskim Szlaku Wina i Miodu. XVII-wieczny obiekt architektury barokowej, w którym rezydowały wojska pruskie, carskie oraz francuskie z Napoleonem na czele, jest dziś unikalnym miejscem wypoczynku dla wielbicieli ciszy, spokoju, wina i naturalnej pielęgnacji.

Obiekt dysponuje 11 apartamentami w Pałacu i 36 pokojami w oficynie oraz salami konferencyjnymi dla 40 i 300 osób.

W usytuowanej w czterech salach Restauracji Pałacowej serwowane są dania z elementami tradycyjnej kuchni polskiej. Przygotowywane są ze świeżych produktów pochodzących z najlepszych w regionie gospodarstw ekologicznych oraz z własnych wyrobów.

W Natural Spa do autorskich zabiegów i rytuałów wykorzystywane jest bogactwo pałacowej winnicy, ogrodu i zielnika. Skuteczność zabiegów gwarantuje staranne wyselekcjonowanie kosmetyków i indywidualnie dostosowana pielęgnacja.

Kojącego działania wody dostarcza usytuowany w dawnej stajni basen z przepięknym sklepieniem, Wiechlickie Łaźnie z sauną parową, suchą i IR oraz komora floatingowa o wyjątkowych właściwościach regenerujących.

Pałacowy park to wymarzone miejsce spacerów wśród 200 letnich drzew, barwnych klombów, przy stawie i w zaciszu winnicy. Po stawie można popływać kajakiem, rowerem wodnym, powędkować lub po prostu skorzystać z leżaków na piaszczystej plaży. Aktywny wypoczynek zapewnia boisko do siatkówki, drawing range, kręgielnia czy wycieczki rowerowe po rozległych terenach Buczyny Szprotawskiej.

Gości oczarowuje urokliwa atmosfera miejsca, komfort i naturalna gościnność.

baner dodaj hotel