facebook

02 baner polska gora czysteGŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE - JUŻ 9 STYCZNIA 2018 r. NA UROCZYSTEJ GALI W HOTELU BELLOTTO POZNAMY LAUREATÓW KONKURSU PERFECT SPA AWARDS 2017. ZAPRASZAMY!

Głosuj Miasto: Wiechlice
Strona www:www.palacwiechlice.pl
Kategoria: Polska


ABY TWÓJ GŁOS BYŁ WAŻNY, ODBIERZ MAILA, KTÓRY OTRZYMASZ OD NAS I KLIKNIJ W POTWIERDZAJĄCY LINK.

JEŚLI CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE DLA GŁOSUJĄCYCH, W FORMULARZU DO GŁOSOWANIA WPISZ IMIĘ I NAZWISKO ORAZ UZASADNIJ SWÓJ WYBÓR. LICZY SIĘ KREATYWNOŚĆ. CO MIESIĄC DO WYGRANIA M.IN. POBYTY W SPA!

LISTA WSZYSTKICH HOTELI ZGŁOSZONYCH DO KONKURSU


Poznaj Lubuską Perłę Turystyczną

Pałac Wiechlice położony jest na obrzeżach Borów Dolnośląskich na Lubuskim Szlaku Wina i Miodu. XVII-wieczny obiekt architektury barokowej, w którym rezydowały wojska pruskie, carskie oraz francuskie z Napoleonem na czele, jest dziś unikalnym miejscem wypoczynku dla wielbicieli ciszy, spokoju, wina i naturalnej pielęgnacji.

Obiekt dysponuje 11 apartamentami w Pałacu i 36 pokojami w oficynie oraz salami konferencyjnymi dla 40 i 300 osób.

W usytuowanej w czterech salach Restauracji Pałacowej serwowane są dania z elementami tradycyjnej kuchni polskiej. Przygotowywane są ze świeżych produktów pochodzących z najlepszych w regionie gospodarstw ekologicznych oraz z własnych wyrobów.

W Natural Spa do autorskich zabiegów i rytuałów wykorzystywane jest bogactwo pałacowej winnicy, ogrodu i zielnika. Skuteczność zabiegów gwarantuje staranne wyselekcjonowanie kosmetyków i indywidualnie dostosowana pielęgnacja.

Kojącego działania wody dostarcza usytuowany w dawnej stajni basen z przepięknym sklepieniem, Wiechlickie Łaźnie z sauną parową, suchą i IR oraz komora floatingowa o wyjątkowych właściwościach regenerujących.

Pałacowy park to wymarzone miejsce spacerów wśród 200 letnich drzew, barwnych klombów, przy stawie i w zaciszu winnicy. Po stawie można popływać kajakiem, rowerem wodnym, powędkować lub po prostu skorzystać z leżaków na piaszczystej plaży. Aktywny wypoczynek zapewnia boisko do siatkówki, drawing range, kręgielnia czy wycieczki rowerowe po rozległych terenach Buczyny Szprotawskiej.

Gości oczarowuje urokliwa atmosfera miejsca, komfort i naturalna gościnność.

baner dodaj hotel

polecane hotele spa poziome

polecane kliniki i DaySPA2

RZ interbad2018 Banner statisch 300x300px e

Zapisz się do newslettera

Perfect SPA Awards 2018

baner Perfect SPA Awards 2018

 

Pobierz E-Book

 

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

NOVA-GROUP-EDEN-BANNER-2017-2

01

Cytat tygodnia

SPAeden pl