facebook

Poznaj szczegółowe zasady Konkursu Perfect SPA Awards 2017. Wybierz swój ulubiony hotel SPA w Polsce i ulubiony salon SPA w swoim mieście.

baner Perfect SPA Awards 2017

REGULAMIN

1. Organizatorem Konkursu jest SEMANA Spółka z o.o., wydawca Magazynu EDEN i portalu SPAeden.pl.

2. Przedmiotem Konkursu jest wyłonienie obiektów SPA (hoteli oraz klinik i daySPA), które zyskają w 2017 roku największe uznanie w oczach czytelników Magazynu EDEN, użytkowników portalu SPAeden.pl oraz ekspertów – profesjonalistów tworzących Kapitułę Konkursu.

3. Zgłoszeń obiektów do Konkursu dokonują Czytelnicy Magazynu EDEN i użytkownicy portalu SPAeden.pl, za pomocą specjalnego formularza na portalu SPAeden.pl, w dniach od 01.06.2017 do 30.11.2017. FORMULARZE DO ZGŁASZANIA OBIEKTÓW: HOTELE / KLINIKI I DAYSPA

4. Konkurs składa się z dwóch części:

- Wybór Gości - Goście hoteli, klinik oraz day SPA wybiorą Najlepsze SPA w 5 kategoriach: Najlepszy Hotel SPA w górach, nad morzem, nad jeziorami i w Centrum oraz Najlepsze Day SPA (patrz punkt 10)

- Wybór Ekspertów - Eksperci z branży wybiorą Najlepsze Hotele i Day SPA w kolejnych kilkunastu kategoriach (patrz punkt 12)

5. Wybór Gości - Zgłoszenie obiektu do Konkursu na portalu SPAeden.pl jest bezpłatne. Wizytówki zgłoszonych obiektów, po weryfikacji i opracowaniu przez redakcję Magazynu EDEN, widoczne będą w formularzu konkursowym na portalu SPAeden.pl. Umożliwiają one głosowanie internetowe. Jedynym wymogiem jest umieszczenie na stronie internetowej obiektu (hotelu/day SPA) loga konkursu "Perfect SPA - Głosuj" podlinkowanego do Konkursu na portalu SPAeden.pl

perfect-SPA-logo-2017 GLOSUJ

6. Wybór Ekspertów. Spośród obiektów zgłoszonych do Konkursu do 30 listopada 2017 r. (niezależnie od ilości głosów oddanych przez Internautów), które objęte są programem EDEN - Rekomendacje, redakcja Magazynu EDEN i portalu SPAeden.pl wybierze finalistów (po 3 obiekty w każdej z 15 kategorii - patrz punkt 14), którzy zostaną przedstawieni do dnia 10 grudnia 2017 Kapitule Konkursu. Kapituła złożona z 10 ekspertów wytypuje wśród nich zwycięzców.

7. Warunkiem przystąpienia do eksperckiej części Konkursu jest uczestnictwo w programie EDEN - Rekomendacje w chwili zgłaszania obiektu, minimum do końca stycznia 2018 roku lub przejście pozytywnej weryfikacji przez ekspertów Magazynu EDEN i przystąpienie do tego programu w ciągu trwania Konkursu. Jest to równoznaczne z rozszerzeniem wizytówki konkursowej o dokładne dane teleadresowe hotelu/daySPA oraz prezentację (do 2 tys. znaków tekstu i do 9 zdjęć) (kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

8. Obiekt przystępujący do Konkursu zobowiązuje się do przysłania przedstawiciela na Galę Konkursu w styczniu 2018 roku w celu odebrania nagród. W razie niedotrzymania tego zobowiązania, tytuł i nagrody zostaną mu odebrane i nie będzie mógł się nim posługiwać w komunikacji promocyjnej i marketingowej. W przypadku zgłoszenia nieobecności później niż na tydzień przed Galą będzie też zobowiązany ponieść koszty administracyjne w wysokości 500 zł.

9. Zwycięskie obiekty we wszystkich kategoriach zobowiązują się do przekazania organizatorowi vouchera (hotele - 2 noclegi dla 2 osób z wyżywieniem i dwoma zabiegami dla każdej z osób; daySPA - zabiegi o wartości nie mniejszej niż 500 zł) z terminem ważności do końca 2018 roku.

10. Głosowanie na wybrany obiekt wymaga wypełnienia krótkiego formularza oraz odebrania potwierdzającego maila i kliknięcia w potwierdzający link. Dopiero po wykonaniu tych czynności głos staje się ważny.

11. Z jednego adresu poczty internetowej mogą zostać wysłane maksymalnie dwa zgłoszenia / oddane dwa ważne głosy, po jednym w każdej z dwóch głównych kategorii: hotele / kliniki i daySPA.

12. Z jednego IP komputera mogą zostać oddane maksymalnie 3 głosy (z trzech różnych adresów mailowych) w każdej z dwóch głównych kategorii: hotele SPA oraz kliniki i daySPA.

13. Czytelnicy na drodze głosowania, które potrwa do 30.11.2017 roku, wyłonią 5 Laureatów, którzy otrzymają tytuł Perfect SPA 2017 w kategoriach:

a) Perfect Day SPA

b) Perfect SPA Hotel nad morzem

c) Perfect SPA Hotel nad jeziorem

d) Perfect SPA Hotel w centrum

e) Perfect SPA Hotel w górach.

14. Redakcja Magazynu EDEN i portalu SPAeden.pl wytypuje po trzech finalistów w każdej z poniższych kategorii*, spośród których Eksperci wybiorą zwycięzców. (*liczba i rodzaje kategorii mogą ulec zmianie w zależności od ilości i rodzaju obiektów zgłoszonych do Konkursu).

a) Perfect Day SPA

- dodatkowo zostaną wybrane też najlepsze kliniki i daySPA w 7 miastach Polski:

- Perfect Day SPA w Warszawie, - Perfect Day SPA w Trójmieście, - Perfect Day SPA w Szczecinie, - Perfect Day SPA w Poznaniu, - Perfect Day SPA we Wrocławiu, - Perfect Day SPA w Krakowie, - Perfect Day SPA w Lublinie;

a wśród obiektów hotelowych:

b) Perfect SPA Hotel*** - Najlepszy 3* hotel SPA

c) Perfect SPA Hotel**** - Najlepszy 4* hotel SPA

d) Perfect SPA Hotel***** - Najlepszy 5* hotel SPA

e) Perfect SPA - Najlepszy obiekt SPA typu pensjonat, willa itp.

f) Perfect Holistic SPA Hotel - Najlepszy holistyczy Hotel SPA

g) Perfect Health/Medical SPA Hotel - Najlepszy Hotel uzdrowiskowy / medical SPA

h) Perfect Esthetic SPA Hotel - Najlepszy Estetyczny Hotel SPA (specjalizacja: medycyna estetyczna i anti-aging)

i) Perfect Historic SPA Hotel - Najlepszy Historyczny hotel SPA (w zamkach, pałacach i dworkach)

j) Perfect Family SPA Hotel - Najlepszy Hotel SPA dla rodzin

k) Perfect SPA Hotel for Adults  - Najlepszy Hotel SPA dla dorosłych

l) Perfect SPA Hotel for Active - Najlepszy Hotel SPA dla aktywnych

ł) Perfect SPA Hotel for Weight loss - Najlepszy Hotel SPA dla odchudzających się

m) Perfect City SPA Hotel - Najlepsze Miejskie SPA (w hotelu)

n) Perfect SPA Hotel for Escape - Najlepszy Hotel SPA dla szukających odosobnienia (z dala od utartych szlaków)

o) Perfect Wellness Cuisine in SPA Hotel - Najlepszy Hotel SPA dla miłośników zdrowej kuchni

p) Perfect Business Hotel with SPA - Najlepszy Hotel Biznesowy ze SPA

r) Perfect Boutique SPA Hotel - Najlepszy Butikowy Hotel SPA

s) Perfect New SPA Hotel - Najlepszy Nowy Hotel SPA

12. Kapituła Konkursu składa się z 10 ekspertów wskazanych przez Redaktora Naczelnego Magazynu EDEN.

13. Do dnia 31.12.2017 członkowie Kapituły wskażą po jednym zwycięskim obiekcie w każdej kategorii, które otrzymają tytuł „Perfect SPA 2017”. Laureatami Konkursu zostaną obiekty, które uzyskają największą ilość głosów w każdej z kategorii.

14. Decyzją Organizatorów mogą zostać przyznane wyróżnienia w Konkursie.

15. Laureaci Konkursu mają prawo do posługiwania się w swojej komunikacji marketingowej logiem „Perfect SPA 2017”. W przypadku publikacji loga na stronie www musi ono być linkowane do strony głównej konkursu: http://www.SPAeden.pl/Perfect SPA

16. Nagrody wręczone zostaną podczas uroczystej Gali Konkursowej, w styczniu 2018 r. w Warszawie.

17. Czytelnicy Magazynu EDEN i portalu SPAeden.pl, głosujący w Konkursie, którzy w formularzu do głosowania wpiszą imię i nazwisko w oknie "Osoba głosująca" oraz uzasadnią swój wybór w oknie "Uzasadnienie wyboru", wezmą udział w Konkursie dla Głosujących (zasady Konkursu dla Głosujących). Spośród autorów najciekawszych wypowiedzi jury, wyłonione przez Redaktora Naczelnego Magazynu EDEN, wybierze Laureatów.

18. Nagrodami w Konkursie dla Głosujących są: vouchery do obiektów SPA, zestawy kosmetyków, książki o tematyce zdrowia i urody, prenumeraty Magazynu EDEN. Lista nagród może ulec zmianie. Szczegółowe zasady Konkursu dla Głosujących znajdują się w oddzielnym dokumencie. Laureaci otrzymają nagrody pocztą.

19. Organizator ma prawo do zmiany w każdym czasie Regulaminu i harmonogramu Konkursu. O zmianach Organizator powiadomi Uczestników na stronie www Organizatora, publikując zmieniony Regulamin Konkursu i/lub harmonogram. Ogólne zasady przebiegu Konkursu określa Regulamin Ramowy Konkursów, dostępny na portalu SPAeden.pl. Niniejsze Szczegółowe Zasady Konkursu „Perfect SPA Awards 2017” stanowią jego integralną część.

20. Osoby głosujące w Konkursie, zgadzają się z poniższym oświadczeniem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych przez Semana Sp. z o.o. ul. Bielawska 3, 02-511 Warszawa, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97r. (Dz.U. nr 133 poz. 833). Oświadczam, że zostałem poinformowany, że podanie moich danych ma charakter dobrowolny oraz że przysługuje mi prawo wgladu do nich, jak również możliwość ich poprawienia. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji z Semana Sp. z o.o. w celu informowania o konkursach, nowościach, promocjach i ofertach specjalnych w Magazynie EDEN SPA, na portalu Spaeden.pl, na mój adres elektroniczny oraz przetwarzanie tego adresu w bazie danych na zasadach określonych w przepisach Ustawy z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. nr 144, poz.1204)".

21. Biuro organizacyjne konkursu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Organizator Konkursu:

_Eden_zyj_wellness_news.jpg
 

SPAeden pl portal

Tagi: najpiękniejsze spa, najlepsze spa, najlepsze hotele spa, najlepsze spa w Polsce, perfect SPA awards