facebook

Magazyn EDEN i portal SPAeden.pl wraz z Czytelnikami i Ekspertami już po raz 9 wybierają najlepsze obiekty SPA w Polsce.

GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE!

JUŻ 9 STYCZNIA 2018 r. POZNAMY LAUREATÓW KONKURSU PERFECT SPA AWARDS 2017!

.............................................................................................

Ogromny sukces Konkursu!

W 2016 roku w konkursie na 174 zgłoszone obiekty SPA przez 7 miesięcy oddano prawie
30 tys. ważnych głosów. W uroczystej Gali kończącej konkurs uczestniczyło ponad 250 osób - z branży, mediów oraz Gwiazd. Po Gali w mediach ukazało się prawie 100 publikacji, które przyczyniły się do ogromnego szumu medialnego i popularyzacji Konkursu oraz jego Laureatów - obiektów zwycięskich i wyróżnionych.

Jak co roku, teogorczna edycja Konkursu również składa się z dwóch części:

1) Wybór Gości - Goście hoteli, klinik oraz day SPA wybiorą Najlepsze SPA w 5 kategoriach: Najlepszy Hotel SPA w górach, nad morzem, nad jeziorami i w Centrum oraz Najlepsze Day SPA. Zgłoszenie obiektu do Konkursu na portalu SPAeden.pl jest bezpłatne. Wizytówki zgłoszonych obiektów, po weryfikacji i opracowaniu przez redakcję Magazynu EDEN, widoczne będą w formularzu konkursowym na portalu SPAeden.pl. Umożliwiają one głosowanie internetowe. Jedynym wymogiem jest umieszczenie na stronie internetowej obiektu (hotelu/day SPA) logo konkursu "Perfect SPA - Głosuj" podlinkowanego do Konkursu na portalu SPAeden.pl

2) Wybór Ekspertów - Eksperci z branży wybiorą Najlepsze Hotele i Day SPA w kolejnych kilkunastu kategoriach (patrz REGULAMIN)

Dla obiektów SPA (hoteli oraz klinik i daySPA) udział w konkursie jest szansą na zaprezentowanie obiektu i jego 6-miesięczną promocję wśród najbardziej zainteresowanych Gości i Czytelników Magazynu EDEN i portalu SPAeden.pl. A stawką jest prestiżowy tytuł Perfect SPA 2017.

Dla Głosujących udział w konkursie jest to możliwość poznania najlepszych polskich i zagranicznych obiektów SPA oraz szansa na wygranie jednej z licznych nagród, m.in. pobytów w SPA. Zwycięzcy otrzymają zaproszenie na uroczystą Galę w Warszawie.

Hotele GlosujDaySPA Glosuj

Głosujemy też na najlepsze hotele SPA w Hiszpanii i Czechach.

Perfect SPA Hiszpania 2017