facebook

Wybieramy Najlepsze SPA 2017 roku! Zagłosuj na swój ulubiony obiekt (hotel, klinikę, daySPA) i wygraj jedną z licznych nagród! Co miesiąc do wygrania pobyty w SPA dla dwojga!

dla glosujacych 3832563071. Znajdź w Formularzu Konkursowym dla hoteli SPA i/lub dla klinik i daySPA swój ulubiony obiekt. Kliknij w zdjęcie lub nazwę obiektu SPA, aby zagłosować. Wypełnij formularz konkursowy, a następnie odbierz potwierdzającego maila, który przyjdzie z adresu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i kliknij w link potwierdzający Twój głos. Uwaga! Tylko potwierdzone głosy są ważne i zliczane przez system!

Jeśli nie znalazłeś na liście swojego ulubionego obiektu, DODAJ HOTEL SPA lub DODAJ KLINIKĘ, DAYSPA, klikając w górny baner konkursowy lub baner „Dodaj SPA” na dole strony, żeby go zgłosić do konkursu. W ciągu 24 godz., po weryfikacji i przygotowaniu przez redakcję Magazynu EDEN, znajdzie się na liście Konkursu.

2. Z jednego adresu mailowego może zostać wysłane po jednym zgłoszeniu / oddane po jednym ważnym głosie w każdej z kategorii: Hotele SPA w Polsce, Kliniki i daySPA w Polsce, Hotele SPA w Hiszpanii oraz Hotele SPA w Czechach. Z jednego IP komputera mogą zostać oddane maksymalnie 3 głosy (z trzech różnych adresów mailowych) w każdej z w.w. kategorii.

3. Warunkiem udziału w Konkursie dla Głosujących jest, wpisanie imienia i nazwiska w oknie „Osoba głosująca”w formularzu do głosowania oraz wypełnienie okienka „Uzasadnienie wyboru”. Spośród autorów najciekawszych wypowiedzi jury wyłonione przez Redaktora Naczelnego Magazynu EDEN, wybierze Laureatów. Liczy się kreatywność!

4. Nagrodami w Konkursie dla Głosujących są: vouchery do obiektów SPA, zestawy kosmetyków, książki o tematyce zdrowia i urody, prenumeraty Magazynu EDEN. Lista nagród może ulec zmianie. Nagroda nie podlega wymianie na równowartość pieniężną.

5. Co miesiąc (25-tego dnia każdego miesiąca) na portalu SPAeden.pl będzie ogłaszana lista Laureatów Konkursu dla Głosujących. Dla osób, które polubią profil SPAeden.pl na Facebooku przewidziana jest dodatkowa pula nagród. Głosując na obiekty w większej ilości kategorii, zwiększasz szansę na wygraną. 

6. Pierwsze rozdanie nagród 25 sierpnia 2017 r. Warunkiem otrzymania nagrody jest zgłoszenie się do nas w ciągu 2 tygodni od ogłoszenia wyników na portalu SPAeden.pl, dlatego warto śledzić portal oraz profil SPAeden.pl - Lepsza strona życia na FB. Zwycięzcy ogrzymają nagrody pocztą.

7. Ogólne zasady przebiegu Konkursu określa Regulamin Ramowy Konkursów, dostępny na portalu SPAeden.pl. Niniejsze Szczegółowe Zasady Konkursu dla Głosujących stanowią jego integralną część.

8. Biorąc udział w konkursie, zgadzasz się z poniższym oświadczeniem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych przez Semana Sp. z o.o., z siedzibą redakcji przy ul. Bielawska 3, 02-511 Warszawa, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97r. (Dz.U. nr 133 poz. 833). Oświadczam, że zostałem poinformowany, że podanie moich danych ma charakter dobrowolny oraz że przysługuje mi prawo wgladu do nich, jak również możliwość ich poprawienia. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji z Semana Sp. z o.o. w celu informowania o konkursach, nowościach, promocjach i ofertach specjalnych w Magazynie EDEN SPA, na portalu Spaeden.pl, na mój adres elektroniczny oraz przetwarzanie tego adresu w bazie danych na zasadach określonych w przepisach Ustawy z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. nr 144, poz.1204)".

WYBIERZ NAJLEPSZY HOTEL SPA W POLSCE

baner Perfect SPA Awards 2017 HOTELE

WYBIERZ NAJLEPSZĄ KLINIKĘ LUB DAY SPA W POLSCE

baner Perfect SPA Awards 2017 DAYSPAWYBIERZ NAJLEPSZY HOTEL SPA W HISZPANII

Perfect SPA Hiszpania 2017

WYBIERZ NAJLEPSZY HOTEL SPA W CZECHACH

Perfect SPA Czechy 2017

Organizator Konkursu:

 Eden zyj-wellness logo 

SPAeden pl portal

 

 

Tagi: najpiękniejsze spa, najlepsze spa, najlepsze hotele spa, najlepsze spa w Polsce