Facebook open

Świat się zmienia, a my wraz z nim! Oddajemy w Wasze ręce NOWY INTERAKTYWNY EDEN, który daje zupełnie nowe możliwości. W tych trudnych czasach wiele tytułów zniknęło z rynku, ale my staramy się przetrwać i „uciec do przodu”, czego efektem jest dynamiczny rozwój portalu SPAeden.pl oraz EDEN w nowej odsłonie.

interaktywny Eden

Słyszałam niedawno piosenkę Filandia śpiewaną przez Bogusława Lindę i Zespół Świetliki, a zaczynającą się od słów „Nigdy nie będzie takiego lata”. I natychmiast pomyślałam, że mam nadzieję, że już „Nigdy nie będzie takiego roku”. Choć rok 2020 zapewne na zawsze pozostanie w naszej pamięci, jako ten, w którym bez naszej zgody i wiedzy diametralnie zmieniła się rzeczywistość wokół nas, to wierzę, że wyciągniemy z tego właściwe wnioski i zmienimy życie na lepsze.

W ostatnich miesiącach trochę się zadumaliśmy nad naszą przyszłością. Nie mogąc prowadzić normalnej działalności, staraliśmy się przetrwać, by nie podzielić losu zamykających się pism. W akcji #PolskaCzekaNaCIEBIE wspieraliśmy odradzającą się polską turystykę oraz rodzime obiekty SPA & Wellness. Staraliśmy się też „uciec do przodu”, czego efektem jest dynamiczny rozwój portalu SPAeden.pl oraz ten oto NOWY, INTERAKTYWNY EDEN.

Nie rezygnujemy z drukowanego Magazynu, bo ten zawsze pozostanie synonimem luksusu, z którym przecież kojarzone są SPA. Ale rozwijamy się, wyciągamy wnioski i z optymizmem patrzymy w przyszłość. Dlatego w wakacyjnym numerze EDENU nie snujemy katastroficznych wizji, ani nie pastwimy się nad koronawirusem (bo to robią wszyscy dookoła nas). Zachęcamy do zadbania o siebie i najbliższych. Podpowiadamy, jak zatroszczyć się o zdrowie i jak radzić sobie ze stresem, a przede wszystkim... zabieramy Was w niezwykłą podróż po najlepszych Polskich SPA.

Już we wrześniu startuje kolejna, 12. edycja PERFECT SPA AWARDS. To będzie wyjątkowo ważny konkurs wspierający promocję obiektów SPA i Wellness w całej Polsce. Zanim jednak łącza internetowe rozgrzeją się na dobre, wspominamy wyjątkowo udaną ostatnią Galę oraz przypominamy laureatów SPA & Wellness 2020 roku.

Życzę fascynującej lektury

Katarzyna Sołtyk, redaktor naczelna

W numerze m.in.:

> Laureaci Perfect SPA Awards 2020 – Najlepsze hotele i day SPA

> Perfect SPA Professional 2020 – Najlepsze kosmetyki, urządzenia i zabiegi

> Sposoby na stres i radzenie sobie z trudnymi czasami: ASMR, mudry i in.

> Najlepsza obrona przed wirusami? Wzmacnianie odporności!

> Ozonoterapia dla zdrowia i urody

> Niechirurgiczny lifting gwiazd i „doktorskie” kosmetyki

> Polecane hotele i day SPA z linkami do stron obiektów

KONIECZNIE PRZECZYTAJ

Wakacyjny, interaktywny EDEN

 

baner CACI

Perfect SPA Awards

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj hotel

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj daySPA

Phytomer 300x300

 

Nasze magazyny i albumy

Zapisz się do newslettera

Perfect SPA International

Perfect SPA Hotel 2021 HISZPANIA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 EUROPA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 Świat

RANKINGI SPA

Phytomer 300x300

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele MORZE

polecane hotele JEZIORA

polecane KLINIKI DAY SPA

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

cytat, Konfucjusz