facebook

Jesień to czas wzmożonej aktywności biznesowej (liczne kongresy, szkolenia, firmowe wyjazdy integracyjne) oraz zmasowanego ataku chandry. To dwie trudne do połączenia okoliczności. Mamy na to sposób – zacznij od lektury Edenu, a potem wszystko pójdzie jak z płatka!


EDEN 10-11 2017 OkladkaCzy dopadł Cię już spadek nastroju? Zamiast chować się w domowych pieleszach, wyjdź na spacer – aktywność fizyczna uwalnia endorfiny (hormony poprawiające nastrój) lub wybierz się na wycieczkę, np. po Mazowszu z aplikacją Play Mazovia! Brzydka pogoda nie jest usprawiedliwieniem pozostawania na kanapie. Zwłaszcza, że jak wiadomo... nie ma złej pogody – możesz mi wierzyć, znam się na tym – jest tylko źle dobrane ubranie.

Na dobry humor pomóc może też zdrowa dieta. Kolejna paczka ciastek nie wiele poradzi, pójdzie tylko w boczki, a wyrzuty sumienia pogłębią zły nastrój. W roli doskonałego polepszacza nastroju doskonale sprawi się zaś przepyszna sałatka z granatem. Zwłaszcza, że granat dodatkowo pobudzi libido i zwiększy ochotę na bliskość fizyczną, która jak wiadomo - powoduje wydzielanie największej ilości endorfin i może być dosyć intensywną aktywnością fizyczną.

Na chandrę pomóc może też wizyta w dobrym SPA. My proponujemy Hotel Aurora w Międzyzdrojach oraz kilkadziesiąt polecanych przez nas obiektów w całej Polsce.

Każdy z tych sposobów jest dobry. I zapewnia stuprocentową skuteczność!
Miłej lektury i miłej jesieni!

Redaktor Naczelny

Jarosław Kret