Facebook open

baner Perfect SPA Awards 2019 glowny

Kąpiel relaksująca, regenerująca siły witalne, zmysłowa czy uspokajająca? Kosmetyki do kąpieli warto dostosować do samopoczucia, nastroju oraz wieczornych planów... Umożliwią to kryształki do kąpieli firmy Kneipp.

Na co dzień najczęściej używamy wciąż tych samych, ulubionych kosmetyków i zapachów. Tymczasem podczas wieczornej kąpieli powinniśmy wykorzystywać produkty dostosowane do samopoczucia, nastroju i potrzeb. Pragniemy by kąpiel była relaksująca, regenerująca siły, zmysłowa czy uspokajająca?

Firma Kneipp wychodzi naprzeciw tym potrzebom, proponując kryształki do kąpieli w małych, jednorazowych (60 g) saszetkach, które z łatwością dostosujemy do samopoczucia. Podstawą wszystkich kryształków jest unikalna, naturalnie czysta sól termalna z Saliny Luisenhall. Solanka, z której powstaje sól, wydobywana jest z głębokości 460 metrów, gdzie stale wzbogacana jest złożami soli z prastarego morza sprzed 250 mln lat. Naturalnie czysta solanka nie zawiera chemicznych dodatków i jest wolna od wpływów środowiska. Kryształki mają unikalną, karbowaną strukturę, dzięki czemu wyjątkowo dobrze wchłaniają naturalne olejki eteryczne. Sól termalna jest naturalnie bogata w minerały i mikroelementy, korzystnie wpływające na kondycję skóry. Kąpiel w ciepłej wodzie wzbogaconej w tę wartościową sól i olejki eteryczne ma zbawienny wpływ na ciało i psychikę.

Kneipp Krysztalki Totalny RelaksKneipp Krysztalki Radosna Chwila

Na stres i zmęczenie - Totalny Relaks
Kryształki do kąpieli Totalny Relaks Kneipp wzbogacone są o olejek eteryczny z melisy indyjskiej i ekstrakt z melisy cytrynowej. Przy zmęczeniu i stresie kryształki rozpieszczają kojącą i odprężającą kąpielą w morskim kolorze.

Na poprawę nastroju - Radosna chwila relaksu

Kryształki do kąpieli Radosna chwila Relaksu Kneipp z naturalnymi olejkami z czerwonego maku i konopi wpływają na dobre samopoczucie. Nastrojowy, wesoły zapach i kolor czerwonego maku odpręża ciało oraz duszę po stresie i troskach codziennego życia.

Kneipp Krysztalki Zrodlo MlodosciKneipp Krysztalki Prowansalskie Sny

Na obudzenie zmysłów - Źródło młodości

Kryształki do kąpieli Źródło młodości Kneipp z naturalnymi olejkami eterycznymi i ekstraktem z granata pobudzają zmysły i pomagają w xxx nowej energii. Pielęgnujący olejek amarantowy rozpieszcza skórę i pozostawia ją gładką w dotyku.

Na uspokojenie - Prowansalskie sny lawendowe

Kryształki do kąpieli Prowansalskie sny lawendowe Kneipp to kąpiel w kolorze i zapachu prowansalskiej lawendy. Pozwala oddalić się od codziennych obowiązków, odetchnąć śródziemnomorską lawendą i przenieść się do fioletowych prowansalskich pól, a dzięki temu skutecznie wyciszyć się i wypocząć.

 

Kryształki łatwo rozpuszczają się w wodzie i można je stosować także w jacuzzi. Optymalna temperatura wody: 36-38 st. c. Optymalny czas kąpieli 15-20 minut. Wskazówka: unikać kontaktu kryształków do kąpieli z wrażliwymi powierzchniami i przedmiotami.

www.kneipp.pl