fbpx

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

Quadrille Spa z wyjątkową ofertą dla kobiet w ciąży

Quadrille Spa w Gdyni oferuje bezpieczne pakiety day SPA dla przyszłych mam, które potrzebują relaksu i głębokiego odprężenia. Jakie zabiegi proponuje Kacper Wiśniewski, Wellness & Spa Quality Manager w Hotelu Quadrille?

 

Wiele przyszłych mam zastanawia się, na co mogą sobie pozwolić. Dotychczasowe przyjemności muszą odsunąć na bok. Jak zatem mają dbać o swoje ciało i umysł? Pomysłów jest całe mnóstwo, ale najważniejsze jest bezpieczeństwo mamy i dziecka. Dlatego najlepiej zacząć od konsultacji z ginekologiem prowadzącym w celu ustalenia ewentualnych przeciwwskazań do wykonywania ćwiczeń czy zabiegów.

 

Masaż prenatalny

Quadrille Spa proponuje przyszłym mamom masaż prenatalny, po którym poczują prawdziwą ulgę. Masaż ten nie tylko przynosi głęboki relaks, ale niweluje też bóle mięśniowe, zmniejsza obrzęk kończyn, zwiększa elastyczność oraz zakres ruchu w stawach, poprawia ogólną kondycję fizyczną, a co najważniejsze – wspomaga procesy rewitalizacji skóry i stanowi doskonałą profilaktykę zapobiegającą rozstępom.

Przebieg rytuału różni się od klasycznych masaży ze względu na zastosowanie specjalnych, bezpiecznych dla przyszłej mamy pozycji. Kosmetyki używane podczas masażu są zaś delikatne, a ich zapach nie drażni wrażliwego węchu.

Masaż prenatalny wykonuje się w drugim trymestrze ciąży (ewentualnie na początku trzeciego). Pierwsze trzy miesiące to bowiem newralgiczny okres ze względu na powstawanie łożyska oraz proces organogenezy, czyli tworzenie i rozwój narządów. Ostatni trymestr powinien być z kolei poświęcony relaksacji, a wszelkie masaże trzeba wstrzymać do czasu rekonwalescencji poporodowej.

 

Bezpieczne zabiegi dla kobiet w ciąży

Bezpiecznym uzupełnieniem terapii prenatalnej mogą być:

- manicure i pedicure,

- zabiegi na twarz z zakresu białej kosmetyki połączone z masażem,

- peelingi i odżywcze okłady na ciało,

- rytuały wykonywane na naturalnych produktach o ograniczonej intensywności zapachu.

 

Quadrille Spa proponuje przyszłym mamom Zabieg Forlle’d Nawilżający czyli rytuał zapewniający natychmiastowe nawilżenie dla każdego rodzaju skóry. Wykorzystuje on nagrodzony Nagrodą Nobla oraz unikalny, opatentowany przez markę niskocząsteczkowy kwas hialuronowy. Zabieg przywraca równowagę wodną i właściwy poziom minerałów w skórze. Redukuje nieprzyjemne uczucie przesuszenia i napięcia, poprawia odporność skóry i rozjaśnia ją. Pełna kuracja zapewnia długotrwałe nawilżenie. Japoński masaż wykonywany podczas zabiegu działa liftingująco, zapobiega zastojom limfatycznym i wspomaga penetrację składników. Po zabiegu twarz jest wypoczęta, silnie nawilżona, a drobne zmarszczki wygładzone.

 

kobieta w basenie aquadrille

 

Quadrille SPA dla kobiet w ciąży

Quadrille Spa przygotowało propozycje dla przyszłych mam, które potrzebują relaksu i głębokiego odprężenia.

Day Spa dla kobiet w ciąży to idealnie skomponowane warianty pakietów wykorzystujących bezpieczne preparaty kosmetyczne.

Wariant I zawiera masaż prenatalny

Wariant II to masaż prenatalny oraz manicure i pedicure

Wariant III – masaż prenatalny, manicure i pedicure oraz nawilżający zabieg na twarz marki Forlle'd.

Dodatkowym atutem jest możliwość skorzystania ze strefy wodnej A°quadrille z kameralnym basenem, jacuzzi, strefą wypoczynkową i salą cardio. W strefie tej znajdują się też sauna fińska i łaźnia parowa, choć z korzystaniem z nich przyszła mama powinna wstrzymać się do czasu, kiedy zostanie mamą.

 

relaks w quadrille spa

 

Ceny i więcej informacji znajdziesz pod linkiem - https://quadrille.pl/spa/oferty/day-spa-dla-kobiet-w-ciazy/

 

SPAeden fala x3

SPA DLA KOBIET W CIĄŻY, CZYLI BEZPIECZNA MAMA W SPA

Kapsuła floatingowa zapewnia nieziemskie doznania w postaci najgłębszego odprężenia, jakie można sobie wyobrazić. Poznaj floating – niezwykle atrakcyjny zabieg relaksacyjny.
„Jestem w ciąży, czy mogę pójść do SPA?” Wiele kobiet zadaje sobie pytanie: czy spa dla kobiet w ciąży jest bezpieczne? Podpowiadamy, jakie zabiegi w ciąży są bezpieczne i najbardziej odpowiednie.
SPA dla kobiet w ciąży może być bezpieczne, a nawet wskazane, ale pod warunkiem, że wybierzemy właściwe miejsce. Przyszła Mama, zmęczona zarówno fizycznie jak i psychicznie, potrzebuje bowiem chwili wytchnienia i relaksu, które zapewni jej wykwalifikowany personel dobrego SPA.
NASZE WYDAWNICTWA

Społeczność

reklama
reklama

Perfect SPA Awards

Prawa 5 - Perfect SPA Zakończenie

logo SPAeden.pl

Redakcja
tel.: +48 886 606 054
redakcja@SPAeden.pl

Redaktor Naczelna:
Katarzyna Sołtyk
k.soltyk@semana.pl

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor