fbpx

THALGO Diamentowym Partnerem Gali Perfect SPA Awards 2022

Thalgo Diamentowym Partnerem 12. Gali Perfect SPA Awards 2022. Firma Thalgo jest światowym lider w dziedzinie SPA i talassoterapii.

 

reklama

MORSKI ŚWIAT THALGO

Od ponad 55 lat marka THALGO jest niekwestionowanym liderem SPA i Thalassoterapii na całym świecie. Harmonijnie łączy naturalne składniki, by zapewnić optymalną ochronę dla skóry w każdym wieku. Thalgo wykorzystuje dobroczynne właściwości morskiej wody, flory i fauny, tworząc najwyższej klasy morskie kosmetyki, które każdego roku zdobywają prestiżowe nagrody w Polsce oraz na świecie. Skuteczność zabiegów Thalgo wzmacnia bogata oferta preparatów do pielęgnacji domowej, zarówno twarzy jak i ciała, które oparte są na naturalnych składnikach, pochodzących z dna oceanu. Marka zaangażowana jest także w ochronę morskiego ekosystemu. Wielką wagę przykłada do recyklingu, doboru opakowań i badania materiałów o jak najmniejszym wpływie na środowisko.

POZNAJ THALGO POLAND - www.thalgo.pl

 

Dzięki wsparciu Partnerów 12. Gali Perfect SPA Awards odbyła się niezwykle potrzebna, a przy tym - jak się okazało - najlepsza w dziejach polskiej branży SPA & Wellness uroczystość wręczenia nagród nazywanych Polskimi Oskarami SPA & Wellness.
Partnerem Diamentowym 11. Gali Perfect SPA Awards jest firma Thalgo, światowy lider w dziedzinie SPA i talassoterapii.
Beata Łapińska, dziennikarka, specjalistka PR i zarządzania marką.
Tunezja jest jak najlepsze SPA ‒– porusza wszystkie zmysły do głębi. Oszałamia niezwykłą mieszaniną zapachów, smaków, dŸźwięków i barw. A tutejsze ośœrodki leczą duszę oraz ciało morzem i kwiatami.
PARTNERZY NAJLEPSZYCH SPA

Społeczność

reklama
NASZE WYDAWNICTWA

Perfect SPA Awards

logo SPAeden.pl

Wydawca portalu: Semana Sp. z o.o.

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor