fbpx

MESOESTETIC Złotym Parnterem Gali Perfect SPA Awards 2022

Mesoestetic Złotym Parnterem 12. Gali Perfect SPA Awards 2022. Marka mesoestetic to producent najwyższej jakości kosmeceutyków, urządzeń wykorzystywanych w kosmetologii i medycynie estetycznej oraz wyrobów medycznych.

Marka mesoestetic istnieje od ponad 30 lat i w jednym z największych laboratoriów farmaceutycznych w Europie tworzy najwyższej jakości wyroby medyczne, kosmeceutyki oraz urządzenia wykorzystywane w kosmetologii i medycynie estetycznej.
W ubiegłym roku mesoestetic Pharma Group otworzyła swój pierwszy zagraniczny oddział w Polsce.

W mesoestetic zawsze kierujemy się troską o zdrowy i piękny wygląd skóry dlatego tak wiele czasu i środków inwestujemy w badania naukowe. Nasze flagowe zabiegi depigmentacyjne - cosmelan® i dermamelan® pomogły już milionom pacjentów na całym świecie!

„Tylko doskonałość naszej pracy, nasze zaangażowanie w badania i innowacje oraz udowodniona skuteczność naszych produktów doprowadziły nas tak daleko” – Joan Carles Font, założyciel mesoestetic Pharma Group

POZNAJ FIRMĘ MESOESTETIC - www.mesoestetic.pl

Dzięki wsparciu Partnerów 12. Gali Perfect SPA Awards odbyła się niezwykle potrzebna, a przy tym - jak się okazało - najlepsza w dziejach polskiej branży SPA & Wellness uroczystość wręczenia nagród nazywanych Polskimi Oskarami SPA & Wellness.
BTL Estetyka Złotym Partnerem 12. Gali Perfect SPA Awards 2022. BTL Estetyka dostarczająca urządzenia i technologie pozwalające na odzyskanie zdrowia i pełne zadowolenie z wyglądu.
Nova Group Partnerem Diamentowym 12. Gali Perfect SPA Awards 2022. Nova Group to lider wśród polskich firm, działających w branży spa, kosmetycznej i medycyny estetycznej.
Phytomer Złotym Partnerem Gali Perfect SPA Awards 2022. Francuska marka Phytomer to światowy ekspert w morskiej pielęgnacji skóry, od trzech pokoleń dzielący się swoją pasją do morza i kosmetyki.
PARTNERZY NAJLEPSZYCH SPA

Społeczność

reklama
NASZE WYDAWNICTWA

Perfect SPA Awards

logo SPAeden.pl

Wydawca portalu: Semana Sp. z o.o.

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor