Facebook open

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

Gdzie najlepiej wypocząć, zrelaksować się w SPA i do tego smacznie oraz zdrowo zjeść? Wybraliśmy 20 najlepszych restauracji w hotelach SPA, w których kuchnia jest równie ważna, jak luksusowy nocleg czy skuteczny zabieg.

Ciągle mało wiemy o naszym kraju. Gdzie i co zjeść, gdzie wygodnie przenocować, czy spędzić cały urlop. Bojąc się eksperymentować, jeździmy wciąż w te same sprawdzone miejsca. A szkoda, bo przecież Polska jest tak piękna i różnorodna. Wystarczy odrobinę zboczyć z utartego szlaku, żeby odnaleźć miejsca magiczne i nieprawdopodobnie smaczne.
Wybierając miejsce na krótki weekend czy długie wakacje, każdy kieruje się innymi kryteriami. Ale jednym z ważniejszych jest wyżywienie. Najlepiej jakby było smaczne, obfite i zdrowe – to wymagające połączenie, ale jak najbardziej możliwe. Zwłaszcza w hotelach SPA. Mamy w kraju coraz więcej wysokiej klasy ośrodków, które dbają równocześnie o nasze ciało, duszę i podniebienie. W gąszczu ofert łatwo się zgubić, dlatego wybraliśmy 20 najciekawszych, lubianych przez gości i wielokrotnie nagradzanych restauracji w najlepszych hotelach SPA.
Dobry hotel SPA musi mieć doskonałą kuchnię. W najlepszych restauracjach przekonamy się, że polska kuchnia wcale nie musi być tłusta i niezdrowa. Pracujący w nich szefowie kuchni wskrzeszają przepisy naszych pradziadów, po mistrzowsku łącząc tradycyjne produkty i receptury z nowoczesnymi technikami i trendami, dodając im artystycznego sznytu. Wsłuchują się w pory roku, czerpiąc garściami – zgodnie z aktualną modą – z bogactw najbliższego otoczenia. Produkty, których używają pochodzą z własnych upraw i hodowli lub pozyskiwane są od lokalnych rolników i producentów, często naturalne i ekologiczne. Dzięki temu powstaje fuzja wszystkiego co najlepsze i najzdrowsze w regionie.
Lato sprzyja odkrywaniu nowych miejsc i smaków. Zachęcamy czytelników i gości hoteli SPA do zwolnienia tempa, delektowania się bliskością natury oraz odkrywania polskich smaków. Wakacje to najlepszy czas ku temu. Gdziekolwiek jesteś lub będziesz na wakacjach, sprawdź, czy w tej okolicy nie znajduje się jedna z tych wyśmienitych restauracji. Jeśli tak, to koniecznie odwiedź ją i posmakuj, bo naprawdę warto.

POBIERZ DARMOWY E-BOOK

e-book POLSKA od kuchni najlepsze SPA INNE E-BOOKI DO POBRANIA:

POLSKA NA ZDROWIE - CZYLI NAJLEPSZE UZDROWISKA I MEDICAL SPA

E book POLSKA na Zdrowie UZDROWISKA

POLSKA DLA RODZIN - CZYLI PODRÓŻE Z DZIEĆMI
I NAJLEPSZE HOTELE SPA DLA RODZIN

okl e book SPA Rodzinne

 

baner Norden Cosmetics

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele MORZE

polecane hotele JEZIORA

polecane KLINIKI DAY SPA

Perfect SPA Awards

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj hotel

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj daySPA

Phytomer 300x300

 

Nasze magazyny i albumy

Zapisz się do newslettera

Perfect SPA International

Perfect SPA Hotel 2021 HISZPANIA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 EUROPA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 Świat

RANKINGI SPA

Phytomer 300x300

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

cytat, Konfucjusz