fbpx

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

Nowy hotel w Karpaczu – dla miłośników aktywnego wypoczynku

W Karpaczu oddano do użytku Tremonti Ski & Bike Resort nawiązujący stylem do alpejskich resortów. Kompleks przeznaczony jest przede wszystkim dla miłośników aktywnego wypoczynku.

Tremonti Ski & Bike łączy tradycje regionu z nowoczesnością. Jego nazwa Tremonti nawiązuje do trzech pobliskich szczytów Karkonoszy: Śnieżki, Skalnego Stołu oraz Kopy. Kompleks wypoczynkowy tworzą dwie odnowione zabytkowe wille (Villa Haase oraz Villa Waldesheim) oraz cztery budynki z nowoczesną infrastrukturą połączone łącznikami.

Tremonti Ski & Bike Resort posiada blisko 130 apartamentów, restaurację a’la carte Gusto, Grotta SPA z gabinetami zabiegowymi i strefą wellness złożoną z dwóch basenów – wewnętrznego z saunarium i jacuzzi oraz podgrzewanego zewnętrznego infinity, z którego można podziwiać panoramę Karkonoszy.

Obiekt położony jest na wysokości ponad 650 m n.p.m. W okolicy znajduje się 19 szlaków turystycznych, 210 km tras narciarskich oraz 450 km tras rowerowych i singletracków. Z myślą o aktywnych turystach w hotelu znajduje się wypożyczalnia rowerów, profesjonalna narciarnia. Można też wynająć hotelowego instruktora narciarstwa i snowboardu, instruktora wspinaczki górskiej lub przewodnika wycieczek pieszych i rowerowych.

Hotel SPA czy hotel ze SPA – na czym polega różnica? Jak odróżnić prawdziwy hotel SPA od takiego, który jedynie wykorzystuje modne hasło SPA do promocji usług, które ze SPA mają niewiele wspólnego.
Najlepsze SPA w Polsce – Poznaj 100 najlepszych hoteli SPA 2022 roku według jedynego w Polsce niezależnego rankingu 100 BEST SPA HOTELS in POLAND.
NASZE WYDAWNICTWA

Społeczność

reklama
reklama

Perfect SPA Awards

Prawa 5 - Perfect SPA Zakończenie

logo SPAeden.pl

Redakcja
tel.: +48 886 606 054
redakcja@SPAeden.pl

Redaktor Naczelna:
Katarzyna Sołtyk
k.soltyk@semana.pl

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor