ROMANS W SPA Z NORDEN COSMETICS

Norden Cosmetics proponuje rytuały dla dwojga. Relaks dla ciała, zdrowie dla skóry i radość dla zmysłów to główne wartości tej naturalnej marki łotewskiej.

Marka Norden Cosmetics tworzy oryginalne produkty profesjonalne do masażu, bazując na doświadczeniu, naturalnym pochodzeniu i najnowszych przetestowanych składnikach aktywnych. Stawia na oleje roślinne, których dobroczynne działanie na skórę znane jest od wielu lat. Obecna jest w wyjątkowych Hotelach SPA oraz Day SPA, które stawiają na rozpieszczanie swoich gości oryginalnymi aromatami i aksamitnymi konsystencjami kosmetyków w trakcie masażu.

ROMANS W SPA
Rytuały dla dwojga – peeling z masażem całego ciało to idealna propozycja dla par pragnących doświadczyć chwili relaksu i zmysłowej pielęgnacji ciała. Norden Cosmetics spośród bogatej oferty zapachów wybrał dla NIEJ odżywczy rytuał JEDWAB a dla NIEGO regenerujący TYTAN.
www.nordencosmetics.pl

Zabiegi dla dwojga dla niej

DLA NIEJ JEDWAB
uczucia: lekkość, subtelna kobiecość
efekt: głębokie nawilżenie i odmłodzenie, jedwabisty połysk
aromaterapia: zapach morskiej bryzy z świeżością lasu z dodatkowymi nutami kwiatowymiZabiegi dla dwojga dla niego DLA NIEGO TYTAN
uczucia: moc, dominacja, witalność
efekt: regeneracja, nawilżenie, zdrowe ciało
aromaterapia: świeży męski zapach z nutami ziemi

HOTELE SPA
Dwór Czarneckiego/Białystok www.dworczarneckiego.pl; Lawendowe Termy Medical SPA Hotel/Uniejów www.lawendowetermy.pl; Hi-Fi Hotel Restauracja/Paproć www.hotel-hifi.pl; Hotel Amax La Fleur SPA/Mikołajki www.hotel-amax.pl; Hotel Chopin Business & SPA/Sochaczew www.hotelchopin.pl; Hotel Uroczysko SPA & Biznes/Kielce, Cedzyna www.hotel-uroczysko.com.pl; Interferie Sport Hotel Bornit Chillout SPA/Szklarska Poręba www.interferie.pl; Resort Nosalowy Dwór/Zakopane www.nosalowy-dwor.eu Pałac Runowo/Runowo www.palacrunowo.pl; Hotel Bukovina/Bukowina Tatrzańska www.wellness.bukovina.pl; Regatta Hotel Restauracja SPA/Poznań www.regattahotel.pl; Winny Dworek/Cigacice www.winnydworek.pl; 

DAY SPA
Ambasada Urody/Warszawa www.ambasadaurody.pl; Beauty and Harmony SPA & Wellness Klub Sosnowy/Warszawa www.beautyharmony.pl; Bloom/Toruń FB @bloom.torun; Good Time Day SPA/Poznań www.goodtimedayspa.eu; Harmonia/Poznań www.gabinet-harmonia.pl; La Bru Day SPA/Zgorzelec www.labrudayspa.pl; Prestiż Beauty Salon & Day SPA/Konin www.prestiz-spa.pl; Salon Kosmetyczny Beata Wątorowska/Brodnica www.salom.kosmetyczny.com.pl; Wyspa Relaksu Centrum Masażu/Olsztyn FB@wysparelaksu.


 CZYTAJ TAKŻE:

Lato to gorący okres, nie tylko ze względu na temperatury. Słoneczna aura, urlopowe odprężenie i… feromony sprzyjają naszej aktywności. Wyjątkową oprawą takich chwil mogą być Zabiegi dla Dwojga, licznie oferowane w rodzimych hotelach SPA.
Szukasz pomysłu na wyjątkowe spędzenie czasu z ukochaną osobą? Zapraszamy na romantyczne chwile dla dwojga w prawdziwie magicznym miejscu, jakim jest Dwór Kombornia.
Hotel Quadrille Relais & Châteaux w Gdyni to najlepszy adres dla par pragnących pobyć tylko ze sobą w kameralnej atmosferze. Luksusowe wnętrza XVIII-wiecznego pałacu zostały zaaranżowane w oryginalny sposób i przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych.
Spędź z ukochaną osobą niezapomniane chwile w Krainie Tysiąca Jezior. Hotel St. Bruno oferuje niespotykany komfort, stylowy wystrój wnętrz i bogatą historię, gwarantując spokój i odpoczynek we dwoje.
reklama

Społeczność

reklama

Perfect SPA Awards

logo

Redakcja
tel.: +48 886 606 054
redakcja@SPAeden.pl

Redaktor Naczelna:
Katarzyna Sołtyk
k.soltyk@semana.pl

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor