fbpx

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

ÄGYPTOS - EFEKTOWNE MODELOWANIE CIAŁA!

Zabieg Ägyptos łączy działanie darów natury i zaawansowanej techniki owijania ciała. Jest idealny, aby obdarzyć nas luksusowym relaksem.

 

Życie w biegu, szybkie jedzenie, używki i stres powodują, że organizm człowieka jest z dnia na dzień coraz bardziej obciążany. Zabieg Ägyptos, który łączy działanie darów natury i zaawansowanej techniki owijania ciała jest idealny, aby obdarzyć nas luksusowym relaksem. 
Eksperci medyczni szacują, że każdego roku pochłaniamy 1-2 kg toksycznych, chemicznych substancji, które odkładają się w tkankach naszego ciała. Także przyjmowane leki, które przecież mają przynosić pomoc w chorobach, przyczyniają się do gromadzenia toksyn w organizmie. Właśnie w odpowiedzi na problem zatrucia organizmu powstał zabieg Ägyptos.


Ägyptos jest zabiegiem w 100% naturalnym!
Ägyptos to jedyna terapia nie wykorzystująca zaawanasowanych technologicznie urządzeń, która przynosi widoczny efekt już po pierwszym zabiegu. Skóra odzyskuje właściwe napięcie, jest oczyszczona i wygładzona. Zaleca się go w celu wzmocnienia tkanek po ciąży i terapiach odchudzających. Specjalna technika owijania trzydziestoma bandażami gwarantuje intensywny efekt antycellulitowy, a poprawa napięcia skóry minimalizuje widoczność blizn i rozstępów. Substancje wykorzystywane w zabiegu korzystnie wpływają na funkcje skóry. Obserwuje się poprawę jej stanu nawet w przypadku chorób dermatologicznych, takich jak łuszczyca czy neurodermit. Lecznicze działanie to przede wszystkim zasługa soli z Morza Martwego bogatej w cenne pierwiastki takie jak potas, magnez, wapń i brom, które łagodzą podrażnienia, stymulują regenerację, normalizują procesy złuszczania naskórka i oczyszczają komórki skóry. Obciążony organizm nie jest w stanie sam odprowadzać zbędnych produktów przemiany materii i gromadzi je w komórkach i przestrzeniach międzykomórkowych. Substancją, która w zabiegu Ägyptos ma największe znaczenie detoksykujące jest less. Nazywany często uzdrawiającą ziemią ma ponad 40 mln lat i jest wydobywany na kilku kontynentach. Cząsteczka lessu zbudowana jest z kilku warstw pomiędzy którymi zatrzymywane są toksyny. To odróżnia Ägyptos od innych zabiegów wyszczuplających i wykorzystujących metodę body wrap. Dodatkowo w trakcie nie dochodzi do odwodnienia tkanek, co w przypadku innych zabiegów jest bardzo często przyczyną chwilowej utraty wagi. 
Detoksykujące działanie naszego zabiegu jest tak silne, że niejednokrotnie bandaże przesiąkają zapachem nikotyny, czy innych substancji zatruwających organizm.


Efekty już po pierwszym zabiegu!
Dzięki wymienionym zaletom Ägyptos zabieg staje się również bardzo ekonomicznym rozwiązaniem dla naszych klientów. Jak już wcześniej wspomniano pierwsze efekty widoczne są już po jednej sesji. Zwykle zaleca się ich trzy, by osiągnąć pełną detoksykację i przywrócić prawidłowe funkcje skóry. Większość zabiegów na ciało zakłada wykonanie serii 10 do 20 zabiegów co przekłada się w widoczny sposób na finansowe obciążenie kieszeni klienta. A ponieważ opierają one swe działanie na utracie wody ich działanie jest krótkotrwałe. Ägyptos przynosi efekty długofalowe, pozwala cieszyć się piękną skórą, smukła sylwetką i doskonałym samopoczuciem.


Więcej informacji: www.cosmetica.pl , www.egyptos.pl

Inaczej określana jako sauna sucha. Jak nazwa wskazuje jest to rodzaj sauny o stosunkowo niskim poziomie wilgotności.
Rozmowa z Andrzejem Chmielewskim, dyrektorem generalnym Nova Group – firmy, która jest liderem w branży kosmetycznej, SPA i medycyny estetycznej w Polsce.
Jeżeli spojrzymy na branżę hotelową globalnie, to dostrzeżemy, iż trend inwestycji w nowoczesne strefy SPA zyskuje na znaczeniu. Światowym kierunkiem rozwoju jest też specjalizacja hoteli SPA i docieranie do coraz bardziej zdefiniowanych grup gości o wyraźnie sprecyzowanych potrzebach.
Łatwy sposób na poprawienie nastroju? Aromaterapia. Zamknij oczy, weź głęboki wdech... Co tak pięknie pachnie? To sesja aromaterapii, którą możesz zrobić sobie w domu.
reklama

Społeczność

reklama
reklama

Perfect SPA Awards

Partnerzy Konkursu

logo

Redakcja
tel.: +48 886 606 054
redakcja@SPAeden.pl

Redaktor Naczelna:
Katarzyna Sołtyk
k.soltyk@semana.pl

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor