fbpx

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

7 ZASAD ZDROWEJ DIETY

Jeśli chcesz się odchudzać, rób to z głową i zdrowo! Kilka podstawowych porad dla osób na diecie.

Jeśli chcesz się odchudzać, rób to z głową i zdrowo! Kilka podstawowych porad dla osób na diecie.

 

Jedz dużo warzyw i owoców, ale tych pierwszych więcej. Warzywa mają mało kalorii, dużo witamin oraz błonnik przyspieszający trawienie. Owoce zaś zawierają dużo cukru, który łatwo zmienia się w tkankę tłuszczową.

Pij 2 litry wody dziennie – to byłby ideał, ale wystarczy, że będziesz pamiętać o prawidłowym nawadnianiu. Wodę można nie tylko pić, ale i jeść. Każdy napój czy składnik pożywienia zawiera jakąś ilość wody, którą możemy zaliczyć do naszego wodnego bilansu (kawa się nie liczy, bo odwadnia organizm). Choć oczywiście warto pić bogatą w makroelementy wodę mineralną.

Ogranicz sól – zatrzymuje wodę w organizmie, sprzyja obrzękom i utrudnia usuwanie toksyn.

Ogranicz kalorie – jedz 5 posiłków dziennie (w równych odstępach czasu), łącznie nie więcej niż 1500-1800 kcal.

Połącz dietę z ruchem – żadna dieta nie pomoże, jeśli nie wesprzesz jej aktywnością fizyczną. Nie musi być bardzo intensywna, byle była regularna.

Unikaj przetworzonej żywności – najzdrowsze jest to, co świeże, a nie z plastiku czy puszki.

Nie głódź się – dieta nie powinna być katorgą. Poza tym głodzenie wyzwala mechanizm obronny w organizmie – uczy się on magazynowania zapasów na gorsze czasy.

 

NATURALNE SPALACZE TŁUSZCZU - NATURA ZDROWSZA OD SUPLEMENTÓW

Termogeniki przyspieszają metabolizm i spalanie tłuszczu, pomagając w szybszym osiąganiu wymarzonej wagi. Zamiast stosować suplementy, warto włączyć do diety naturalne produkty o działaniu przyspieszającym redukcję tkanki tłuszczowej.
Jeżeli fontanny młodości naprawdę istnieją, powinny tryskać wodą – czystą i chłodną. Nie może jej nam zabraknąć, jeśli chcemy być zdrowi, szczupli, piękni, pełni energii... To prawdziwie życiodajny i najbardziej dostępny napój.
Większość z nas jest przekonana, że szkodzi jedynie tzw. zły cholesterol (LDL), a wysoki poziom dobrego cholesterolu (HDL) we krwi działa na naszą korzyść. Czy rzeczywiście?!
Przez lata szukałam metody odchudzania, która byłaby bliska współczesnemu człowiekowi, który ma mało czasu, a pod ręką masę złego jedzenia. Sprawdziliśmy sporo metod i produktów, ale najlepsze okazały się ALGI.
reklama

Społeczność

reklama
reklama

Perfect SPA Awards

Partnerzy Konkursu

logo

Redakcja
tel.: +48 886 606 054
redakcja@SPAeden.pl

Redaktor Naczelna:
Katarzyna Sołtyk
k.soltyk@semana.pl

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor