Facebook open

Sopotorium - baner

Hotel Grand Lubicz, położony w malowniczej nadmorskiej miejscowości Ustka, jest rajem dla miłośników przyrody i pieszych wędrówek. Połączono tu zdrowie z urodą i rehabilitację z wypoczynkiem. Piękne stylowe wnętrza i najwyższa jakość świadczonych usług sprawią, że zechcesz tu wracać.

GRAND LUBICZ USTKA

Hotel Grand Lubicz położony ok. 18 km od miasta Słupsk, usytuowany jest w uzdrowiskowej części Ustki, zaledwie 500 metrów od szerokiej piaszczystej plaży, w otoczeniu lasów sosnowych. Malownicza okolica sprzyja aktywnym formom wypoczynku.
Hotel posiada 311 klimatyzowanych pokoi. W przepięknie zaaranżowanych restauracjach serwowane są mistrzowskie połączenia smaków, zarówno te wyszukane, niebanalne, jak i tradycyjne.  Specjalnie dla najmłodszych została przygotowana karta menu oraz wydzielone miejsce zabaw. Fachowy personel dba o nastrój i atmosferę, a smak serwowanych potraw na  długo pozostaje w pamięci.
Hotelowe Centrum SPA to blisko 30 gabinetów zabiegowych, w których można skorzystać z profesjonalnych zabiegów relaksacyjnych na twarz i ciało czy pielęgnacyjnych jak pedicure i manicure. W trosce o komfort i satysfakcję klientów wszystkie gabinety wyposażone są w nowoczesny sprzęt najwyższej jakości. W hotelowym SPA znajduje się również pokój relaksu oraz grota solna z tężnią.

Grand Lubicz – wypoczynek i rozrywka

Hotel Grand Lubicz oferuje wypoczynek i rozrywkę w jednym. Dwupoziomowy Aquapark zapewnia niezapomniane wrażenia i emocje. W skład kompleksu wchodzą: basen rekreacyjny ze zjeżdżalnią i sztuczną rzeką, 4-torowy basen sportowy, brodzik dla dzieci, wanny jacuzzi, kompleks saun oraz basen solankowy VIP o wyjątkowych właściwościach leczniczych i relaksacyjnych. W hotelu znajduje się też kręgielnia z dyskoteką, squash, cube Ball oraz zewnętrzne boisko wielofunkcyjne z kortem tenisowym.

Grand Lubicz SPAGrand Lubicz – Medical SPA

Hotel Grand Lubicz oferuje bogatą ofertę zabiegową. Wykwalifikowany personel zapewniający profesjonalną opiekę terapeutyczno-rehabilitacyjną oraz liczne atrakcje i udogodnienia pięciogwiazdkowego hotelu czynią tę ofertę wyjątkową. W strefie medical SPA do dyspozycji gości są również gabinety diagnostyczne i lekarskie, gabinety elektroterapii, masażu, leżanki do okładów z fango, sale do ćwiczeń ruchowych oraz pomieszczenia do hydroterapii. Jako jedyny na Pomorzu, Hotel Grand Lubicz posiada baseny termalne z lokalną wodą solankową, która wydobywana jest z odwiertu o głębokości ok. 800 m. Zasolenie jest tak duże, że pozwala unosić się na wodzie i słuchać emitowanej pod wodą muzyki. Udokumentowane właściwości lecznicze wody nie tylko wprowadzają w stan relaksu i odprężenia, ale mają również dobroczynny wpływ na zdrowie. Korzystnie wpływają na skórę, system odpornościowy, układ oddechowy, schorzenia reumatoidalne i urazy ortopedyczne. Podążając za potrzebami gości, rozwijana jest też oferta medical adresowana do dzieci i młodzieży.Grand Lubicz Basen

CZYTAJ TEŻ:

GRAND LUBICZ - RODZINNE UZDROWISKO NAD MORZEM

baner Norden Cosmetics

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele MORZE

polecane hotele JEZIORA

polecane KLINIKI DAY SPA

Perfect SPA Awards

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj hotel

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj daySPA

Phytomer 300x300

 

Nasze magazyny i albumy

Zapisz się do newslettera

Perfect SPA International

Perfect SPA Hotel 2021 HISZPANIA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 EUROPA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 Świat

RANKINGI SPA

Phytomer 300x300

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

cytat, Konfucjusz