facebook

02 baner polska gora czyste

Wydarzenia

Manor House SPA ponownie został wybrany Najlepszym Luksusowym Hotelem SPA i Najlepszym Luksusowym SPA w Polsce w międzynarodowym konkursie World Luxury SPA Awards 2017.
Po wakacjach po raz ósmy spotkamy się na targach Beauty Forum & SPA w Warszawie. Centrum Targowo-Kongresowe zapełni się wystawcami prezentującymi nowinki ze świata kosmetyki oraz SPA.
29 i 30 maja odbędzie się największa biznesowa konferencja dla managerów obiektów beauty, SPA i medycyny estetycznej. To już piąta edycja, organizowana przez wydawnictwo Beauty Inspiration.
Nic tak nie poprawia naszej urody i zdrowia jak Miłość. Dlatego „Czas na Miłość”! Naszym zdaniem doskonały tytuł, idealnie pasujący do klimatu magazynu EDEN i naszego portalu. To już kolejna sztuka, której patronujemy. 
Biostymulacja, lasery, metody przeciwstarzeniowe, innowacje w estetyce lekarskiej – to tylko niektóre z tematów, które poruszą światowej sławy lekarze medycyny estetycznej na jubileuszowym, 15. sympozjum Fenice.
Katarzyna Skrzynecka i jej mąż Marcin Łopucki zostali ambasadorami hotelu Słoneczny Zdrój Medical SPA&Wellness w Busku-Zdroju. Celem kampanii realizowanej pod hasłem „Magiczne miejsce, w którym zadbasz o zdrowie” jest wzmocnienie wizerunku hotelu, który pozycjonuje się jako najlepsze medyczne SPA w Polsce, obiekt, w którym skutecznie podleczymy swoje zdrowie, zregenerujemy siły, jednocześnie korzystając z wysokiego standardu usług.
W warszawskim hotelu Hilton odbył się XV Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Jak powiedział dr Andrzej Ignaciuk, Prezes PTMEiAA, to największe tego typu wydarzenie w naszej części Europy...
Tunezyjski Kwartet na rzecz Dialogu Narodowego został laureatem Pokojowej Nagrody Nobla. Nagroda została przyznana za wkład w demokratyczne zmiany w Tunezji przeprowadzone po „arabskiej wiośnie”.
Dwie imprezy pod jednym dachem – BEAUTY FORUM & SPA i HAIR FORUM – to nie lada wyzwanie. Tegoroczna edycja targów odbywających się pod koniec września, przyciągnęła ponad 15 tysięcy zwiedzających.
Centrum Tenisowe w Sobocie koło Poznania było podczas pierwszego wrześniowego weekendu gospodarzem zmagań tenisowych przedsiębiorców i prawników z całej Polski.
Hotele SPA Dr Irena Eris zostały partnerem premiery filmu „Młodość“, dystrybuowanego w Polsce przez Gutek Film. To olśniewająca wizualnie, pełna emocji i błyskotliwego humoru opowieść o gościach luksusowego hotelu SPA w Alpach.
W jeden z upalnych dni kończących tegoroczne wakacje, na tarasie Princess Academy w Warszawie, odbyło się spotkanie poświęcone nowościom firmy CROMA.
Implanty nowej generacji, „„mercedes” wœśród tego rodzaju produktów, implanty XXII wieku –‒ to tylko niektóre okreœlenia implantów piersi marki Polytech, które otrzymały międzynarodową nagrodę Prix de Beauté 2015 magazynu Cosmopolitan.
Szwajcarska marka kosmetyczna Selvert Thermal przedstawiła pierwszą liftingującą linię zabiegową i serię zaawansowanych kosmetyków wykorzystujących kompleks czterech peptydów najnowszej generacji.
„Rozbłyśnij na wakacje z By Dziubeka” to hasło najnowszej akcji promocyjnej dla klientów gabinetów firmy Thalgo. Thalgo postawiło na niebanalną letnią promocję.
W Solcu-Zdroju (woj. śœwiętokrzyskie) 19 czerwca otworzył swe podwoje nowy hotel ‒– Malinowy Raj. Uroczysty wieczór uśœwietniła obecnośœć wielu gwiazd i osobistoœści ze œświata mediów. 
W ostatnich miesiącach produkty dystrybuowane przez Thalgo Poland zdobyły wiele prestiżowych nagród. Wyróżniono zarówno zabieg, jak i kosmetyki.
Czy młodoœść, sprawnośœć i urodę można zatrzymać na zawsze? I czy tak naprawdę warto? O pogoni za młodoœścią z ogromną dawką humoru i ciarkami na plecach.
Laser MediostarNext Pro, z portfolio Nova Group, zdobył nagrodę główną w konkursie Inspiracje Roku 2015 magazynu Beauty Inspiration, w kategorii Medycyna Estetyczna.
Takie hasło ma ogólnopolska kampania na rzecz bezpieczeństwa implantów piersi, zainaugurowana 21 marca w Warszawie przez polską firmę Artimed i niemiecką markę Polytech.