Facebook open

Nic tak nie poprawia naszej urody i zdrowia jak Miłość. Dlatego „Czas na Miłość”! Naszym zdaniem doskonały tytuł, idealnie pasujący do klimatu magazynu EDEN i naszego portalu. To już kolejna sztuka, której patronujemy. 

Po ubiegłorocznej premierze komedii „Wiecznie młodzi”, której EDEN był patronem, przyszedł czas na kolejny spektakl. 26 czerwca odbyła się premiera komedii „Czas na Miłość”. Naszym zdaniem doskonały tytuł, idealnie pasujący do klimatu naszego magazynu. Nic bowiem tak nie poprawia naszej urody i zdrowia jak Miłość.

To kolejne przedstawienie, po którym publiczność będzie wzdychała, mówiąc „samo życie”. Główni bohaterowie Anna i Paweł to małżeństwo z pokaźnym stażem. Dzieci mają już własne życie i nagle okazuje się, że w domu są ludzie, którzy nigdy nie mieli czasu zadbać o związek, o namiętność. Brzmi mało komediowo i do złudzenia przypomina wiele znanych nam domów. Prawda? Wszystko się zmienia, gdy Anna postanawia zadbać wreszcie o siebie i obudzić mężczyznę w swoim mężu. A nie będzie to łatwe, bo Paweł to prawnik z krwi i kości, bardzo praktyczny i uporządkowany, kochający spokój i bojący się nowości. Podobno jest ktoś jeszcze… Ale o tym sza… Kto wyjdzie na tym dobrze, czy uda się odmienić Pawła i za co pije toast roznegliżowana Anna – dowiesz się, oglądając spektakl, na który zapraszamy.
Pierwsze przedstawienia już za nami, a dla tych, którzy wybierają się na wakacje nad morze – 12 lipca w hotelu Unitral w Mielnie.
Kolejne spektakle można śledzić na facebooku Mam Teatr.

W rolach głównych: Marzanna Graff i Aleksander Mikołajczak;

reżyseria: Karol Stępkowski; scenariusz: Marzanna Graff