Facebook open

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

Nie masz pomysłu na najbliższy weekend? Mamy go dla ciebie! Już w najbliższy piątek, 22 listopada w całej Polsce rozpoczyna się akcja „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY”. Ponad 1000 miejsc i atrakcji oferuje usługi za połowę ceny.

 Weekend za pół ceny

Akcja z roku na rok staje się coraz bardziej popularna, zarówno wśród turystów, jak i partnerów oferujących usługi z 50% rabatem. Mimo, że sprzedaż ofert rozpoczęła się pod koniec października, to wciąż na turystów czekają ciekawe atrakcje, m.in.: obiekty noclegowe, restauracje, muzea, uzdrowiska.

1000 MIEJSC W POLSCE OFERUJE WEEKEND ZA PÓŁ CENY

Propozycje dla turystów przygotowała rekordowa liczba partnerów – ponad tysiąc. Najwięcej ofert czeka na turystów w woj. małopolskim (161 zgłoszeń). Sto i więcej propozycji mają także woj. pomorskie, dolnośląskie i mazowieckie. Sprawdź, czy jest wśród nich interesujący cię obiekt.
Aby skorzystać ze zniżek, należy odnaleźć interesujące miejsce za pomocą mapy lub wyszukiwarki na stronie www.polskazobaczwiecej.pl i zapoznać się ze szczegółową ofertą partnerów. Sprzedaż trwa do wyczerpania ofert.

Celem akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” jest zachęcenie Polaków do poznawania Polski poza głównym sezonem turystycznym. Dzięki tej inicjatywie Polska Organizacja Turystyczna chce wpłynąć na wydłużenie sezonu turystycznego w Polsce.

WEEKEND ZA PÓŁ CENY RÓWNIEŻ DLA ZAGRANICZNYCH GOŚCI

Akcja z roku na rok staje się coraz bardziej popularna, zarówno wśród turystów, jak i partnerów. Pilotażowa odsłona została zorganizowana w 2016 roku i skorzystało z niej 60 tys. osób. Ostatnia edycja (marzec 2019) przyciągnęła aż 182 tys. turystów. W tej edycji po raz pierwszy akcja promowana jest na dziewięciu rynkach: białoruskim, czeskim, litewskim, niemieckim, norweskim, rosyjskim, słowackim, szwedzkim i ukraińskim. Ofertę dla turystów z zagranicy przygotowała blisko połowa partnerów.
— Akcja została bardzo dobrze przyjęta przez Polaków, co widać po liczbie osób czekających na pierwszy dzień sprzedaży. Każdy chce skorzystać z jak najlepszych ofert. Z radością obserwujemy także dużą liczbę wejść na strony dedykowane rynkom zagranicznym. Wierzę, że ta pilotażowa edycja zakończy się sukcesem i akcja „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” zyska nowych fanów spoza naszego kraju — twierdzi prezes Polskiej Organizacji Turystycznej Robert Andrzejczyk.

baner Norden Cosmetics

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele MORZE

polecane hotele JEZIORA

polecane KLINIKI DAY SPA

Perfect SPA Awards

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj hotel

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj daySPA

Phytomer 300x300

 

Nasze magazyny i albumy

Zapisz się do newslettera

Perfect SPA International

Perfect SPA Hotel 2021 HISZPANIA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 EUROPA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 Świat

RANKINGI SPA

Phytomer 300x300

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

cytat, Konfucjusz