Facebook open

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

Rozpoczynamy akcję #PolskaCzekaNaCIEBIE, a w niej promocję turystycznej Polski: najpiękniejszych regionów, najciekawszych atrakcji, najlepszych hoteli, uzdrowisk i oczywiście SPA. Nie pozwolimy ani temu, ani żadnemu innemu kryzysowi zniszczyć polskiej turystyki.

 Polska Czeka na Ciebie

Niewiele dziedzin (oprócz służby zdrowia oczywiście), które ucierpiały podczas pandemii koronawirusa tak mocno jak turystyka. Ale jak twierdzą eksperci, podróżowanie w ostatnich latach stało się jedną z podstawowych potrzeb ludzi, dlatego żaden kryzys, nawet ten wywołany przez koronawirus, tego nie zmieni. Dobre wieści są takie, że kiedy skończy się pandemia i życie zacznie wracać do „normy”, turystyka krajowa będzie miała szansę jako pierwsza odbić się od dna. Stąd akcja #PolskaCzekaNaCIEBIE, a w niej  promocja turystycznej Polski: najpiękniejszych regionów, najciekawszych atrakcji, najlepszych hoteli, uzdrowisk i oczywiście SPA. Nie pozwolimy ani temu, ani żadnemu innemu kryzysowi zniszczyć polską turystykę.

Wprawdzie turyści zagraniczni nie prędko do nas zawitają, ale Polacy zostaną w kraju i pierwsze turystyczne kroki skierują do polskich hoteli i pensjonatów, na polskie plaże, do polskich miast i na łono polskiej przyrody. Z poczucia odpowiedzialności i bezpieczeństwa wybiorą samochód lub pociąg zamiast samolotu. Nie będą też chcieli spędzać długich godzin na przejściach granicznych, na których zapewne długo jeszcze będzie obowiązywała opóźniająca ruch podwyższona kontrola. Po kryzysie też będą czuli się bezpieczniej, przebywając bliżej domu. Zmienią się zapewne ich przyzwyczajenia i preferencje. Ich podróże staną się bardziej odpowiedzialne i przemyślane, ale na pewno z nich nie zrezygnują.

Po wielu tygodniach izolacji będą potrzebowali zmiany otoczenia, odskoczni od codzienności, powrotu do aktywności fizycznej i odstresowania. W obiektach SPA & Wellness będą szukali powrotu do zdrowia fizycznego, ukojenia nerwów, relaksu, przywrócenia sił witalnych, a także pięlęgnacji zaniedbanej nieco urody. Obiekty te zaś będą musiały potrafić ich przekonać, że spełniają najwyższe standardy i stosują bezpieczne procedury.

Dzięki akcji promocyjnej #PolskaCzekaNaCIEBIE turyści łatwiej zaplanują wakacje w Polsce (ciągle wierzymy, że to możliwe), wybiorą najpiękniejsze miejsca i najciekawsze atrakcje na najbliższe podróże, znajdą najlepsze hotele oraz najbardziej relaksujące i najbezpieczniejsze SPA.

Jedz polską żywność, kupuj polskie produkty, zwiedzaj Polskę, w Polsce spędzaj wakacje! Dzięki temu rozruszamy gospodarkę i przyczynimy się do odrodzenia turystyki.

WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIESZ TUTAJ

 

 

 

baner Norden Cosmetics

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele MORZE

polecane hotele JEZIORA

polecane KLINIKI DAY SPA

Perfect SPA Awards

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj hotel

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj daySPA

Phytomer 300x300

 

Nasze magazyny i albumy

Zapisz się do newslettera

Perfect SPA International

Perfect SPA Hotel 2021 HISZPANIA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 EUROPA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 Świat

RANKINGI SPA

Phytomer 300x300

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

cytat, Konfucjusz