Facebook open

baner Perfect SPA Awards 2019 glowny

Jesień to najlepszy czas na efektywną regenerację skóry. Marka Skeyndor wprowadza na rynek innowacyjną kurację DERMA PEEL PRO. Jest to specjalistyczny zabieg złuszczający, łączący 5 technik peelingujących.

Coraz częściej przy złuszczaniu skóry wykorzystuje się połączenie peelingu chemicznego (kwasy) z mechanicznym (mikrodermabrazja), które daje doskonłe efekty. Specjaliści Skeyndor połączyli zaś aż 5 różnych peelingów, aby stworzyć zabieg, który intensywnie złuszcza, ale jednocześnie jest bezpieczny i przyjemny w odczuciach. W tym celu zastosowana została unikalna technologia wielowarstwowa - na skórę aplikowane są produkty złuszczające, działające na różnych poziomach (warstwach) naskórka.

Podczas zabiegu wykorzystuje się 5 różnych peelingów: ziarnisty, kawitację, kwasy, enzymy i peptydy, które stosowane są w określonej sekwencji, w celu wzmocnienia efektu intensywnego złuszczania. Całość składa się z fazy przygotowania skóry, intensywnego zabiegu złuszczania, a następnie - odnowy i ukojenia skóry. Efektem zabiegu jest zregenerowana, wygładzona, odmłodzona i rozjaśniona skóra o jednolitym kolorycie. Skóra odzyskuje promienność i młodzieńczy blask, staje się sprężysta i rozjaśniona. Jak przy wszystkich zabiegach złuszczających, podczas kuracji Derma Peel PRO zalecane jest stosowanie filtrów ochronnych o faktorze SPF 30-50.

Efekty zabiegu warto wzmocnić używając kosmetyków z linii DERMA PEEL PRO, do użytku domowego.