Facebook open

Wystartowała 12. edycja najważniejszego konkursu SPA & Wellness w Polsce. Jak co roku w konkursie PERFECT SPA AWARDS wyłonimy najlepsze hotele i day SPA w Polsce, Europie i na świecie. Trudne czasy wymagają nadzwyczajnych środków, dlatego też kolejna edycja konkursu będzie szczególna i wyjątkowo ważna.

Konkurs Perfect SPA Awards 2021

Konkurs Perfect SPA Awards 2021 jest szczególnie ważny! To dodatkowe, darmowe wsparcie promocyjne dla obiektów SPA i wellness – tak istotne w dzisiejszych czasach. Hotele i day SPA nominowane i zgłoszone do konkursu mają szansę pokazać się na łamach najbardziej popularnego w Polsce portalu o tematyce SPA & Wellness i tym samym potwierdzić fakt, że mimo trudnych czasów, wciąż istnieją i świadczą usługi na najwyższym poziomie, zapewniając gościom spragnionym powrotu do normalności bezpieczny relaks oraz wsparcie w dbaniu o zdrowie i odzyskaniu harmonii umysłu, ducha i ciała.

Do konkursu Perfect SPA Awards 2021 automatyczną nominację otrzymały wszystkie hotele SPA & Wellness, które w 2020 roku znalazły się w rankingu 100 Best SPA Hotels. Nie znaczy to jednak, że tylko one mogą wziąć udział w konkursie Perfect SPA Awards 2021. Jeśli na liście nominowanych obiektów nie znajdziesz swojego ulubionego, MOŻESZ GO ZGŁOSIĆ, by dać mu szansę znalezienia się wśród najlepszych.

Na wzór rankingu 100 Best SPA Hotels, po 12. edycji Perfect SPA Awards, powstanie też pierwszy, niezależny ranking 100 Najlepszych Day SPA w Polsce oraz 10 Najlepszych Day SPA w poszczególnych miastach naszego kraju, a obiekty które znajdą się w tych rankingach zyskają szansę dodatkowej promocji w naszych internetowych i drukowanych publikacjach.

ZAGŁOSUJ NA SWÓJ ULUBIONY OBIEKT, a jeśli nie ma go na liście konkursowej, ZGŁOŚ GO.

ZGŁOŚ DAY SPA

ZGŁOŚ HOTEL SPA

Czym jest konkurs Perfect SPA Awards dla hoteli i day SPA?

  • W czasie trwania konkursu: promocją obiektu na stronach konkursowych najpopularniejszego portalu SPA i Wellness w Polsce, (przez cały czas trwania plebiscytu), a także możliwością zaprezentowania obiektu szerokiemu gronu potencjalnych gości - w 2020 roku w konkursie głosowało ponad 43 tys. internautów.
  • Po zdobyciu nagrody: Laureaci otrzymują prestiżową statuetkę i tytuł Perfect SPA oraz mają możliwość używania logo „PERFECT SPA”, które jest najlepszą rekomendacją obiektu dla gości. Informacja o zwycięzcach i konkursie znajdzie się też, podobnie jak w ubiegłych latach, w ponad 100 publikacjach w mediach (prasa, Internet, radio i telewizja).
    • Zdobywca nagrody głównej ma też szansę na dodatkową promocję w Magazynie EDEN i na portalu SPAeden.pl.

Czym jest konkurs Perfect SPA Awards dla Gości?

  • Pomocą w wyborze najlepszych miejsc na pobyt czy zabieg w SPA – logo PERFECT SPA jest bowiem najlepszą rekomendacją obiektu – potwierdzoną zarówno przez ekspertów, jak i samych gości.
  • Możliwością nagrodzenia swoim głosem ulubionego obiektu SPA, zasługującego na znalezienie się w gronie najlepszych.
  • A dla GŁOSUJĄCYCHszansą na wygranie pobytu w SPA! PATRZ – KONKURS DLA GŁOSUJĄCYCH

 

KONKURS PERFECT SPA AWARDS SKŁADA SIĘ Z DWÓCH NIEZALEŻNYCH CZĘŚCI:

PERFECT SPA AWARDS 2021 – WYBÓR GOŚCI

Goście hoteli, salonów oraz day SPA oraz czytelnicy Magazynu EDEN i portalu SPAeden.pl w głosowaniu internetowym wybiorą najlepsze obiekty w 5 kategoriach podstawowych: Najlepszy Hotel SPA w górach, nad morzem, nad jeziorami i w Centrum oraz Najlepsze Day SPA. Wyjątkowo tym razem wyróżnimy też najlepsze obiekty SPA w poszczególnych regionach kraju: na Mazowszu, Pomorzu, Warmii i Mazurach, w Małopolsce, Wielkopolsce, na Śląsku, Podlasiu i Lubelszczyźnie.

Zgłoszenie obiektu do głosowania internetowego na portalu SPAeden.pl jest bezpłatne. Wizytówki zgłoszonych obiektów, po weryfikacji i opracowaniu przez organizatora, widoczne będą w formularzu konkursowym na portalu SPAeden.pl w ciągu 48 godzin od ich zgłoszenia. Umożliwiają one głosowanie internetowe. Jedynym wymogiem jest umieszczenie na stronie internetowej obiektu (hotelu/day SPA) logo konkursu "Perfect SPA - Głosuj" podlinkowanego do wizytówki konkursowej obiektu na portalu SPAeden.pl

PERFECT SPA AWARDS 2021 – WYBÓR EKSPERTÓW

Wybitni eksperci z branży SPA & Wellness wybiorą Najlepsze Hotele i Day SPA w kolejnych 15 kategoriach – szczegółowy regulamin z kategoriami znajdziesz TUTAJ.

Spośród wszystkich zgłoszonych do Konkursu obiektów, które uczestniczą w programie EDEN – Rekomendacje, zostaną wybrani finaliści do eksperckiej części KONKUKRSU - po 3 obiekty w każdej z 15 kategorii, które zostaną przedstawione Kapitule Konkursu. Kapituła złożona z ekspertów wytypuje wśród nich obiekty zwycięskie i wyróżnione.

WYBIERZ NAJLEPSZY HOTEL SPA W POLSCEPerfect SPA Awards 2021 - głosuj na hotel

WYBIERZ NAJLEPSZY SALON LUB DAY SPA W POLSCEPerfect SPA Awards 2020 - głosuj na day SPA

RÓWNOLEGLE ODBYWA SIĘ KONKURS PERFECT SPA INTERNATIONAL

Perfect SPA International 2021

KONTAKT: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Organizator Konkursu:

_Eden_zyj_wellness_news.jpg
 

SPAeden pl portal

Tagi: najpiękniejsze spa, najlepsze spa, najlepsze hotele spa, najlepsze spa w Polsce, perfect SPA awards