Facebook open

Głosuj Miasto: Targanice
Strona www:www.kocierz.pl
Kategoria: Polska


ABY TWÓJ GŁOS BYŁ WAŻNY, ODBIERZ MAILA, KTÓRY OTRZYMASZ OD NAS I KLIKNIJ W POTWIERDZAJĄCY LINK.

JEŚLI CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE DLA GŁOSUJĄCYCH, W FORMULARZU DO GŁOSOWANIA WPISZ IMIĘ I NAZWISKO ORAZ UZASADNIJ SWÓJ WYBÓR. LICZY SIĘ KREATYWNOŚĆ. CO MIESIĄC DO WYGRANIA M.IN. POBYTY W SPA!

LISTA WSZYSTKICH HOTELI ZGLOSZONYCH DO KONKURSU


Hotel & SPA Kocierz

Malowniczo położona Przełęcz Kocierska leży w Parku Krajobrazowym Beskidu Małego. Niegdyś przebiegał tędy szlak kupiecki na Węgry – dziś okolica jest chętnie odwiedzana zarówno przez turystów szukających chwili wytchnienia wśród górskiej przyrody, jak i miłośników aktywnego wypoczynku.

To właśnie tu, na szczycie przełęczy, w otoczeniu pięknej beskidzkiej natury, czeka na gości Hotel & SPA Kocierz. Wnętrza i infrastruktura ośrodka dostosowane są do zróżnicowanych potrzeb gości, co sprawia, że wizyta tutaj jest znakomitą propozycją zarówno na rodzinny wyjazd, urlop w gronie przyjaciół czy konferencję biznesową. Dzięki nastrojowym wnętrzom, rozbudowanej bazie sportowo-rekreacyjnej oraz SPA dla zdrowia i urody hotel zapewnia możliwość oderwania się od codziennego pośpiechu w miejscu, do którego chce się wracać.

Zaletą Hotelu & SPA Kocierz jest jego dogodne położenie, umożliwiające zarówno łatwy dojazd do ośrodka, jak i zwiedzanie interesujących miejscowości w okolicy, obiekt leży bowiem zaledwie 15 km od Żywca, 15 km od Wadowic czy 65,6 km od Krakowa.

Przyjazny klimat i wysoki standard ośrodka sprawiają, że od samego początku swego istnienia cieszy się on niesłabnącą popularnością wśród gości z całego świata, w tym znanych osobistości świata sportu, biznesu i kultury. Stale rozbudowywany, udoskonalany i wzbogacany o nowe atrakcje ośrodek został wielokrotnie doceniony m.in. przez jury konkursów Teraz Polska, Diamentów Forbesa czy nagrody Odysa Krakowskiej izby Turystyki.

SPA w górach

Gdy przytłacza cię tempo pracy i pośpiech miejskiej codzienności, warto odetchnąć i nabrać nowych sił w SPA. Wizyta w SPA odpręża, łagodzi stres, wpływa zbawiennie na zdrowie, urodę i samopoczucie. Hotel & SPA Kocierz oferuje szereg zabiegów kosmetycznych, pielęgnacyjnych i odnowy biologicznej, skierowanych zarówno do gości hotelowych, jak i do klientów zainteresowanych jedynie ofertą SPA. Oddanie się w ręce specjalistów sprawia, że odpłyną codzienne troski…

Strefa Wellness

Strefa Wellness to miejsce, w którym goście mogą połączyć aktywny wypoczynek z relaksem, a to wszystko z korzyścią dla zdrowia w myśl definicji SPA – sanus per aquam (zdrowie przez wodę). Hotel posiada basen o wymiarach 6×16 m z biczami wodnymi i przeciwfalą, jacuzzi, a także saunę suchą i bio-saunę. Odprężeniu sprzyja również przestrzeń wypoczynkowa z leżakami i pięknym widokiem na góry.

Kocierz Hotel & SPA to pierwszy w Polsce basen hotelowy ze zdrową i krystalicznie czystą wodą! Czyste powietrze pozbawione „zapachu chloru”, przejrzysta woda, brak efektu szczypiących oczu to tylko kilka pozytywnych skutków działania technologii uzdatniania wody zwanej DAISY.