Facebook open

Głosuj Miasto: Słupsk, Strzelinko 14
Strona www:www.dolinacharlotty.pl
Kategoria: Polska


ABY TWÓJ GŁOS BYŁ WAŻNY, ODBIERZ MAILA, KTÓRY OTRZYMASZ OD NAS I KLIKNIJ W POTWIERDZAJĄCY LINK.

JEŚLI CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE DLA GŁOSUJĄCYCH, W FORMULARZU DO GŁOSOWANIA WPISZ IMIĘ I NAZWISKO ORAZ UZASADNIJ SWÓJ WYBÓR. LICZY SIĘ KREATYWNOŚĆ. CO MIESIĄC DO WYGRANIA M.IN. POBYTY W SPA!

LISTA WSZYSTKICH HOTELI ZGLOSZONYCH DO KONKURSU


Indonezyjskie Spa Bali Hai nad morzem – Dolina Charlotty Resort & Spa

Ukryta przed kurzem szos, odsunięta od zgiełku miast, kilka kilometrów od przepięknych bałtyckich plaż i nadmorskiego kurortu Ustka, czeka bajecznie urokliwa Dolina Charlotty, która odkrywa tajemniczy świat egzotycznego Spa Bali Hai.

Aromatyczne kadzidła, ciepłe oleje, muzyka to „mała Indonezja”. Inspirowani tamtejszą kulturą i religią stworzono tutaj wyjątkowy mistyczny klimat, który przywraca harmonię ciała i ducha. Aby zapewnić odpowiedni nastrój i przenieść cię w odległy świat magicznej wyspy Bali, zadbano o unikalny wystrój 14 gabinetów. Ciekawą propozycją są dwa gabinety dla par. Jeden z nich zaprasza na terapeutyczną kąpiel z hydromasażem. Warto także zajrzeć do pokoju medytacyjnego, gdzie przy delikatnym świetle rozgwieżdżonego nieba, przy filiżance aromatycznej herbaty można pogrążyć się w medytacji lub po prostu znaleźć wyciszenie i spokój.

Patronkami Spa Bali Hai są trzy indonezyjskie boginie: Devi Sri, Laksmi i Ambika. Mistrzynie
i przewodniczki życia duchowego o wielkiej osobistej charyzmie, wiedzy i umiejętnościach otaczają swoją aurą każdego z gości.

Aby zapewnić gościom nie tylko doznania duchowe, ale także fizyczne, zadbano o bogatą
i urozmaiconą ofertę masaży i zabiegów pielęgnacyjnych. Z myślą o potrzebach nawet najbardziej wymagających gości przygotowano unikalne programy terapeutyczne, oparte na starobalijskich rytuałach wykonywanych przez doświadczone terapeutki z Bali. Szczególnie polecamy masaż balijski, który wykorzystując chińską akupresurę, Ajurwedę, a także typowy dla wyspy Bali masaż relaksacyjny, wprowadzi w stan głębokiego relaksu.

W Spa Bali Hai goście cenią sobie nie tylko wiedzę i umiejętności masażystek, ale także profesjonalizm kosmetologów z wieloletnim doświadczeniem. Radą i pomocą służą także profesjonalne recepcjonistki, które z wielką chęcią doradzą w wyborze masażu, ułożą optymalny plan zabiegów, czy udzielą rzetelnej informacji.

Do dyspozycji gości jest także strefa basenów, saun oraz Fitness.

Hotel Dolina Charlotty to idealne miejsce nie tylko na rodzinne wypady czy spotkania
z przyjaciółmi, ale także miejsce do organizowania konferencji i szkoleń. Ogromne zaplecze gastronomiczne, 4 sale konferencyjne oraz liczne atrakcje, m.in. zoo, fokarium, stadnina koni, park linowy, kultowy Rock Pub to wiele ciekawych możliwości.

Zatrzymaj czas w sercu magicznej Doliny…

www.dolinacharlotty.pl