Facebook open

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

Wakacje tuż, tuż... a nam się marzą rajskie podróże. Kraje arabskie Morza Śródziemnego znalazły się na czarnej liście, dlatego turyści coraz częściej zostają w kraju lub wybierają egzotyczne kierunki. Wśród wygranych znajdują się wyspy Morza Karaibskiego: Dominikana, Kuba czy Jamajka.

Wygląda na to, że rok 2016 będzie rekordowy dla polskich hotelarzy. Wydarzenia ostatnich miesięcy i lat sprawiły, że dotychczasowe turystyczne mekki, jak Tunezja, Egipt czy Turcja, straciły na atrakcyjności – głównie ze względu na bezpieczeństwo, czy raczej jego brak. Inne kierunki turystyczne na tym zyskały – wśród nich również Polska. Ciągle jednak marzy nam się rajska egzotyka. Chcąc jej zażyć, sięgamy coraz dalej, podróżujemy do regionów, które do niedawna nie były na naszej priorytetowej liście turytycznej.

W Montego Bay na Jamajce, wzorem Malediwów, w resorcie Sandals Royal Caribbean powstały luksusowe apartamenty na wodzie. Każdy bungalow w stylu tahitańskim posiada własny basen, jacuzzi, duży taras, pływający hamak oraz... lokaja. Nie trzeba nawet wychodzić z pokoju, by obserwować podwodne życie Morza Karaibskiego – wystarczy spojrzeć w dół, przez szklaną podłogę. Na zdjęciach wygląda obłędnie! Ktoś chętny?

Sandals Montego Bay Jamajka 01Sandals Montego Bay Jamajka 02Sandals Montego Bay Jamajka 03Sandals Montego bay Jamajka 05

 

baner Norden Cosmetics

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele MORZE

polecane hotele JEZIORA

polecane KLINIKI DAY SPA

Perfect SPA Awards

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj hotel

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj daySPA

Phytomer 300x300

 

Nasze magazyny i albumy

Zapisz się do newslettera

Perfect SPA International

Perfect SPA Hotel 2021 HISZPANIA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 EUROPA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 Świat

RANKINGI SPA

Phytomer 300x300

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

cytat, Konfucjusz